Havza MHP’de İlk İstifa Geldi

Havza MHP İlçe teşkilatında yaşanan süreçte kaybedenin Havzalı MHP’lilerin olduğunu belirterek görevinden istifa etti.

Havza MHP’de İlk İstifa Geldi

Havza MHP İlçe yönetiminde bulunan Emre Aysan görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Havza MHP İlçe teşkilatında görev alan ilçemiz esnaflarından Emre Aysan, yaşanan süreçte kaybedenin Havzalı MHP’lilerin olduğunu belirterek görevinden istifa ettiğini bildirdi.

Aysan, Her Ülkücü ve Milliyetçi gibi genel merkezin talimatları ile hareket ettiklerini belirterek, Samsun ölçeğinde yaşanan olaylardan rahatsız olan MHP’lilerin ortak sesi olmak için görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Emre Aysan “Erhan Usta’nın MHP’den ihraç edilmesi ile gerilen ittifak çatlağına Samsun’da iki ilçenin bırakılmasıyla baskıcı bir tutum sergileyen Ak Parti’nin insanları rahatlatıcı bir uygulama bulunmaması ve yapılan tüm anketlerde MHP’li Tuncer Keskin’in birinci çıkmasına rağmen, Havzalıların tercihinden yana davranmadıkları gerekçesi ile görevimden ayrılıyorum” dedi.

Sosyal Medya Hesabından Yaptığı Açıklamada ise şu sözlere yer verdi.

....Ne Vekil Bıraktınız Ne Belediye Nede Havza

Biz neyin mücadelesini verdik bunca sene ... Bugüne kadar teşkilatımın ve genel merkezimin ve liderim Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları doğrultusunda hareket ettim ülkücü değerlerden taviz vermeden görev yaptığım Havza Milliyetçi Hareket Partisi yönetim kurulu üyeliğimden istifa ettiğimi bütün camiamıza ve sevenlerimin bilmesini isterim ..

Ben bu yaşıma kadar babamdan dolayı çok seçimlere girdim çocukluğum gençliğim hep seçimlerle dolu idi . .. 5 dönem muhtarlık 8 dönem esnaf odası başkanlığı 3 dönem esnaf kefalaet koop..3 dönem samsun esnaf odaları birliği vs vs .. Seçimin ne demek olduğunu çoğundan bu genç yaşta iyi bilen birisiyim .. Velhasıl demem oki !!!! bir dava için bedel ödemiş milyonlarca insan gönül vermiş yüzlerce insan can vermiş işkence görmüş davayı bu yaşa kadar getirmiştir. herkes hakkını helal etsin benden bu kadar ....

Not : Sebahattin Özdemir Benim Abimdir .. Onunla Yada Ak Parti İlçe Teşkilatı Yada Ak Parti Encümen Adayları İle Bu Yazımın Hiç Bir Alakası Yoktur ....

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OKA’dan Havza’da 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı
OKA’dan Havza’da 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı
Mehmet Taşan ve Meydin Taşdemir’den Ziyaretler
Mehmet Taşan ve Meydin Taşdemir’den Ziyaretler