Öğrenci Ve Veliler Okudukları Kitaplardan Birbirleri İle Yarıştılar

25 Mayıs Ortaokulun da Yürütülmekte olan “Ailemle Okuyorum” projesi kapsamında öğrenci ve velilere 1. Dönem değerlendirme sınavı yapıldı.

Öğrenci Ve Veliler Okudukları Kitaplardan Birbirleri İle Yarıştılar

25 Mayıs Ortaokulun da Yürütülmekte olan “Ailemle Okuyorum” projesi kapsamında öğrenci ve velilere  1. Dönem değerlendirme sınavı yapıldı.

25 Mayıs Ortaokulu tarafından hazırlanan “ Ailemle okuyorum “ kitap okuma projesi kapsamında ilimizde ve  ilçemizde yürütülmekte olan kitap okuma etkinliklerine ve projelerine etkin bir şekilde katılımı sağlamak, kitap okumayı sadece öğrencilere değil onların ailelerine de sevdirmek, kitap okumayı alışkanlık haline getirmek, okul dışında birlikte geçirilen zamanı bilgisayar ve televizyon başında değil de en az iki saatlik zaman dilimini birlikte kitap okuyarak değerlendirmek  amacıyla 25 Mayıs Ortaokulu Türkçe öğretmenleri tarafından hazırlandı.

 Okul müdürü İbrahim İşleyen; “Proje kapsamında ilgili öğretmenlerimiz hem veli ziyaretleri yaptılar hem de onlarla beraber bu ziyaretler esnasında kitap okuma etkinliğinde bulundular.  Bu kapsamda 1. Dönem okunan iki kitaptan öğrenci ve velilerimize sınav yapıldı. Katılımın ve ilginin yoğun olduğu sınavda öğrenci ve velilerimiz birbirleri ile yarıştılar. Sınav sonucunda öğrenci ve veli beraber değerlendirilerek ikisinin ortalamasına göre dereceye giren veli ve öğrenciler okulumuz okul aile birliği tarafından çeşitli ödüllerle ödüllendirilecek.    Şimdilik projemizin birinci aşamasını başarı ile sonlandırıldı. İkinci dönem daha farklı etkinliklerle ve daha kapsamlı bir şekilde projemizi uygulamaya devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OKA’dan Havza’da 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı
OKA’dan Havza’da 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı
Mehmet Taşan ve Meydin Taşdemir’den Ziyaretler
Mehmet Taşan ve Meydin Taşdemir’den Ziyaretler