HAVZAMIZA; İŞ, AŞ, SAĞLIK VE HUZUR GETİRMEK BİZE NASİP OLACAK

CHP HAVZA Belediye Başkan Adayı Mehtap Demiralp Yeşilbaş seçim çalışmaları çerçevesinde ziyaret ettiği yerlerde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşmaya devam ediyor.

HAVZAMIZA;  İŞ, AŞ, SAĞLIK VE HUZUR GETİRMEK BİZE NASİP OLACAK

CHP HAVZA Belediye Başkan Adayı Mehtap Demiralp Yeşilbaş seçim çalışmaları çerçevesinde ziyaret ettiği yerlerde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşmaya devam ediyor.

Görüştüğü kişilerin yoğun ilgisinden memnun olan Demiralp; Özellikle Kadın seçmenlerin sempatisini kazanırken; Kadınların dokunduğu yerde sevgi var, umut var, gelecek var, sofraya konan yemek için kaynayan kazan var huzur var dedi.

Yeni yıla Havza yeni umutlarla ve 1880 li yıllardan bugüne ilçe olan Havzanın ilk kadın Belediye Başkanı olarak tarihe de önemli bir not düşeceklerini ifade eden Mehtap Demiralp; Havzanın kalkınması ve hak ettiği yerde Türkiye’nin en gelişmiş örnek ilçesi olmasına kendilerinin vesile olacağını söyledi.

İŞ, AŞ, SAĞLIK VE HUZUR BİZİMLE GELECEK…

Havzada insanlara iş, aş, sağlık ve huzuru getireceklerini ifade eden CHP Belediye Başkan Adayı Mehtap DEMİALP YEŞİLBAŞ; Bunu beraber yapacağız, herkesi kucaklayarak, herkesin güvenini kazanarak, birlik ve beraberlik içerisinde Türkiye’nin en önemli ilçesi olacaklarını söyledi.

Öncelikli olarak Havzaya geçmiş yıllarda hizmet eden tüm Belediye Başkan Adaylarına minnet ve teşekkürlerini sunan Mehtap Demiralp Yeşilbaş; bu bir bayrak yarışıdır. Herkes Havzamıza hizmet etmek için bu göreve talip oluyor. Bu güne kadar Havzamızda taş üstüne taş koyan kim var ise hepsinden Allah Razı olsun. Şimdi Bayrak yarışında halkımızın desteği ile sıranın kendisinde olduğunu vurguladı.

Sanayisi, turizmi, üreticisi, esnafı, köylüsü, çiftçisi, besicisi ile genci yaşlısı, anası babası, çocuğu ile herkesin güven, huzur içinde ve geleceğinden endişe duymadan yaşayacağı Havza için çok önemli projelerinin olduğunu belirten Mehtap DEMİRALP; Havzayı bölgede cazibe merkezi ve özellikle lojistik ve turizm üssü yapacaklarının altını çizdi.

2019 Yılının Havza için bir milat olacağını söyleyen CHP Havza Belediye Başkan Adayı Mehtap DEMİRLAP YEŞİLBAŞ.

 Kırsal mahallesinden şehir içinde yaşayan mahallelerine ve gurbette yaşayan tüm Havzalı Hemşerilerimin yeni yıllarını en kalbi duygularla kutladığını ifade ederken yeni yılın öncelikle ülkemize, milletimize ve ilçemize hayırlar getirmesini yürekten diliyor, tüm halkımıza mutlu yıllar diliyorum diyerek sözlerini noktaladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÜPER AMATÖR LİGİ İLK MAÇ BUGÜN
SÜPER AMATÖR LİGİ İLK MAÇ BUGÜN
Milli Basketçimiz İlk Resmi Maçına Çıktı
Milli Basketçimiz İlk Resmi Maçına Çıktı