Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*Kavak Köseli Mahallesiden olup, Bahçelievler Mah. İkamert eden Em. Postane Müdürü Cezmi Kaya’nın Kayınvalidesi, Em. Öğretmen Osman, Yusuf ve Yunus Us’un yengeleri HAYRİYE US Vefat etmiştir.       

*Celil Mahallesinden olup Sondaj Mah. İkamet eden Merhum Ahmet Akkay’nın oğlu,  Vefat etmiştir.

*Taşkaracaören Mahallesinden Merhum Kazım Tosun’un eşi, MEVLÜDE TOSUN Vefat etmiştir.       

*Yaylaçatı Mahallesinden olup Yenimescit Mah. İkamet eden Rıfat Kaynak’ın abisi, İsmail ve Berati Kaynak’ın Babaları, RIZA KAYNAK Vefat etmiştir.       

* Cevizlik Mahallesinden olup, 25 Mayıs Mah. İkamet eden Em.Albay Kemalettin Ercan ve Dr.Saliha Ercan’ın Halaları, Merhum Dursun Ercan’ın Ablası Terzi MAHRUSA ERCAN Vefat etmiştir.       

*Kocaoğlu Mahallesinden Merhum Hüseyin Dikici’nin eşi, Şaban Dikici’nin Annesi FATMA DİKİCİ

*Ereli Mahallesinden olup, İstanbul’da ikamet  eden Merhum Sadık Aytekin’in eşi, Ahmet ve Mevlüt Aytekin’in Anneleri, İKBAL AYTEKİN Vefat etmiştir.    

*Boyalı Mahallesinden olup, Memduhiye Mah. İkamet eden, Selim ve İsa Top’un Abileri, Mehmet ve Hamdi Top’un Babaları, HASAN TOP Vefat etmiştir.

*Yeni Mahalleden Merhum Şakir Geçer’in kızı, Merhum Bekir ve Kemal Geçer’in yeğeni, Aslan, Zeki ve İbrahim Geçer’in kız kardeşleri, NECLA GEÇER Vefat etmiştir.       

*Karaçayır Mahallesinden Hasan, Abdullah, Hamit Yasan’ın Babaları, SÜLEYMAN YASAN Vefat etmiştir.       

*Kamlık Mahallesinden olup, Suluova da ikamet eden Bahri, Elvan ve Mehmet Keçeci’nin Babaları, NAMİ KEÇECİ Vefat etmiştir.       

*Aslançayır Mahallesinden olup, İstanbul’da ikamet eden, Merhum Ahmet Nayıroğlu’nun eşi, Kadir Nayıroğlu’nun Annesi AYŞE NAYIROĞLU Vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2019 Havza’da Neler Oldu. Havza Kronolojisi
2019 Havza’da Neler Oldu. Havza Kronolojisi
Türk Büyüklerini Canlandırarak Öğreniyorlar- Video Haber
Türk Büyüklerini Canlandırarak Öğreniyorlar- Video Haber