Hacivat Karagöz Oyunuyla Neşelendiler- Video Haber

Samsun'un Havza İlçesinde Çocuklara yönelik organizasyonlar kapsamında İlçemizde Makbule Yusuf Ölçer Anaokulunda Hacivat Karagöz tiyatro oyunu sergilendi.

Hacivat Karagöz Oyunuyla Neşelendiler- Video Haber
Haberin videosu için tıklayın!

Samsun Haber - Samsun'un Havza İlçesinde Çocuklara yönelik organizasyonlar kapsamında İlçemizde Makbule Yusuf Ölçer Anaokulunda Hacivat Karagöz tiyatro oyunu sergilendi.

Miniklerin Hacivat- Karagöz gösterisiyle eğlenceli dakikalar yaşadı. Gösteriyi izleyen minikler, sorularla oyuna dâhil edilirken, Hacivat ve Karagöz atışmaları izleyen minklere keyifli anlar yaşattı. Hacivat Karagöz amcalarıyla güzel vakitler geçirdiler.

Samsun Fama Ajans Tiyatro ekibinin sahibi ve aynı zamanda oyuncusu olan Osman Doğan yapmış oldukları tiyatrodan Çocukların eğlenebilmesi bizler için önemli ve de kendimizi değerlerimize sahip çıkarak bu tarz çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.

Makbule Yusuf Ölçer Anaokulu Müdürü Özgür Temiz ‘’ Hacivat Karagöz Tiyatro oyununun çocuklarımız öğretmen arkadaşlarımızla birlikte güldük eğlendik. Bu etkinliklerin çocuklarımız için moral ve neşeli olmaları onların gülmeleri hayata farklı bakışları bizleri memnun etmiştir" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
MHP Kongresinde Anlamlı Çelenkler
MHP Kongresinde Anlamlı Çelenkler