Eğitime Katkı Verenlere Plaket

Samsunun Havza ilçesinde Havza Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen çeşitli etkinlilere sponsor olan ve katkı veren isimlere plaket verildi.

Eğitime Katkı Verenlere Plaket

SAMSUN HABER - Samsunun Havza ilçesinde Havza Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen çeşitli etkinlilere sponsor olan ve katkı veren isimlere plaket verildi.

Şehit Recep Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen programa Havza Milli Eğitim Müdürü, Şube Müdürleri, bazı okul müdürleri ve yardımsever vatandaşlar katıldılar.

Programda bir konuşma yapan Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam eğitimin sadece okullardan ve ya Milli Eğitim camiası işi olmadığını belirterek; “Eğitim işi bir birliktelik işidir. Toplumun her kısmı bir şekilde eğitimle içli dışlıdır. Tabi ki sorumluluk bizde fakat dışarından örneğin servis sürücüsü işini iyi yapmazsa eğitim aksar. Bu yüzden biz iyi ve kötü günümüzde de biriz. Bizlere özellikle 24 Kasım Öğretmenler günü ve diğer programlarımızda hayırsever vatandaşlarımız destek vermekte. Kendilerine teşekkür ediyorum. Amaç geleceği yetiştirmekse her zaman birlikte hareket edeceğiz.” Dedi.

Konuşmanın ardından yardımseverlere plaketleri Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam tarafından verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
MHP Kongresinde Anlamlı Çelenkler
MHP Kongresinde Anlamlı Çelenkler