Havza Belediyesinde CHP'den Bayan Aday

Mehtap Demiralp Yeşilbaş Cumhuriyet Halk Partisi Aday Adayı Başvurusunu Resmi olarak yaptı.

Havza Belediyesinde CHP'den Bayan Aday

Mehtap Demiralp Yeşilbaş Cumhuriyet Halk Partisi Aday Adayı Başvurusunu Resmi olarak yaptı.

Havza ilçe binasında ilçe başkanı Ertaş Çoban ve yönetim kurulunun hazır bulunduğu törende Mehtap Demiralp Yeşilbaş Adaylık  başvuru dosyasını ilçe başkanı Ertaş Çoban’a teslim etti.

Mehtap Demiralp Yeşilbaşın Başvuru dosyasını teslim alan ilçe başkanı Ertaş Çoban şu açıklamalarda bulundu; “ İlçemiz Havza için önemli ve tarihi günlerden birindeyiz. Önümüzde zor ve büyük bir süreç var. Ülkemizin içinden geçtiği durum ve ilçemizin mevcut durumu göz önüne alındığında bir Cumhuriyet Halk Partisi yönetimine hem ülkemizin hem de ilçemizin ihtiyacı olduğu aşikârdır. Başta ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı durum ve bugüne kadar ilçemizin hak ettiği yerde olmaması herkesin malumudur. 1800 lü yıllardan beri ilçe hüviyetini etrafındaki diğer tüm ilçelerden önce alarak köklü bir geçmişi olan Havza’yı hem kültürel hem de sosyal olarak cazibe noktasına getirmek için gece gündüz, canla başla çalışacağız. Bu güne kadar Havza’ya tüm yapılan hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür etmekte boynumuzun borcudur. Kırıp dökmeden gerçek belediyecilik anlayışı içinde, tüm köyleri ve şehriyle Havza’yı kucaklayacak bir yapıyı Havzamızda hakim kılmak en büyük görevimizdir. Kimsenin kuşkusu olmasın. CHP;  kadrosu ile adayı ve yönetim anlayışı ile Havza bölgenin en önemli şehri olacaktır. İstihdam sorunu çözülmüş, gençlerinin geleceğe umutla baktığı, emeklilerinin kendilerini ifade edebileceği, esnafının problemlerinin ortadan kalkacağı, köylerinin daha yaşanır hale geldiği, özellikle göç probleminin ortadan kalktığı ve tüm sorunlarına ortak çözüm bulacak birleştirici bir anlayışla Havza ilçesini tarihine yakışır, kültürüne yakışır ve herkesin övgü ile söz ettiği bir konuma getirecek belediyeciliğin anahtarı bizdedir. Önümüzdeki yerel seçimlerde Havza’da belediye başkanlığını kazanacağız” dedi.

Sözlerine devam eden Çoban; “Havzada sosyal belediyeciliği hayata getireceğiz. Gençleri, kadınları, esnafı ve hem içerde hem de gurbette yaşayan havzalıları onurlandıracak bir Havza’yı hep birlikte kuracağız. Bu anlamda yukarı da saydığım tüm düşüncelerle bugünde sonra kimse merak etmesin. Belediye Başkan adayımız ve meclis üyesi kadromuzla Havza’yı yeniden ele ele en iyi konuma değerli vatandaşlarımızın desteği ile taşıyacak ve herkesin yüzünü güldürecek bir belediyeciliği havzaya getireceğiz” dedi.

Başkan Aday Adayı Yeşilbaş; “Aday adaylığı Başvurumuzu yaptık. İlerleyen zamanlarda projelerimiz ile ilgili açıklamalarımız olacak” dedi.

Bugün yapılan CHP MYK Toplantısında Yeşilbaş’ın kesin aday olarak gösterileceği öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
100. Yılda Yüz Öğrencimizle Samsun’dan Kurtuluş Yoluna Proje Gezisi
100. Yılda Yüz Öğrencimizle Samsun’dan Kurtuluş Yoluna Proje Gezisi
450 Yıllık Gelenek Samut Dede Hıdırellez Şenliği
450 Yıllık Gelenek Samut Dede Hıdırellez Şenliği