Şenol Tunçay Gazetemizi Ziyaret Etti

Havzalı Hemşehrimiz E. Mühendis Albay Şenol Tunçay gazetemizi ziyaret etti.

Şenol Tunçay Gazetemizi Ziyaret Etti

Havzalı Hemşehrimiz E. Mühendis Albay Şenol Tunçay gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemizin kuruluşunun 13. Yılı nedeniyle Emekli Mühendis Albay Şenol Tunçay gazetemizi ziyaret ederek Gazetemiz kurucusu ve sahibi Fahri Çiftçi ile görüştüler.

İyi niyet temennileri ve güncel konuların görüşüldüğü ziyarette gazetemiz kurucusu ve sahibi Fahri Çiftçi; “Ziyaretlerinden dolayı Şenol beye teşekkür ederim, yapmış olduğumuz görüşmede kendisinin Havza ve Havzalılara hizmet noktasında çok ciddi projeleri ve vizyonu olduğunu gerek sosyal medyadan gerekse yapmış olduğumuz görüşmelerde gördük, kendisine başarılar dilerim” dedi.

Şenol Tunçay; “Öncelikle gazetenizin yeni yayın yılı hayırlı ve uğurlu olsun. Bunca senelik deneyimlerimizle ilçemize katkıda bulunmak, bu deneyim ve birikimlerimizi vatandaşlarımızın hizmetinde kullanmak istiyorum. Şimdilik Havzalı hemşehrilerimizin Belediye Başkanlığına hizmet noktasında bir değişim isteğinin olup olmadığını anlamaya çalışıyorum, halkımızın gerekli teveccühü göstermesi halinde Belediye Başkanlığı için aday olmayı düşünmekteyim” dedi.

İlçemiz Sivrikese mahallesinden olup, 1962’de Havza’da dünyaya gelen Şenol Tunçay, Merkez İlkokulu ve 25 Mayıs Ortaokulunu ilçemizde okumuş, Işıklar Askeri Lisesi ve Kara Harp Okulu İnşaat bölümünden mezun olmuştur. Kara Kuvvetleri Komutanlığından 2012 yılında Albay Rütbesi ile emekli olmuştur.

Tunçay sosyal medya üzerinden; idarede yönetiminin esas alınması, Havza’ya yapılabilecek projeler, sorun ve çözüm önerilerini yayınlayarak halkın beğenisini kazanmakta, her kesimden hemşehrileriyle görüşerek canlı gözlem yapmaktadır.

İnşaat Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanlığının yanında; İşletme yüksek lisansı, Yönetim ve Organizasyon yüksek lisansı ile birlikte, Kişisel Gelişim, İletişim becerileri, Psikoloji ve Stres Yönetimi gibi benzeri konularda eğitimli olan Şenol Tunçay Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OKA’dan Havza’da 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı
OKA’dan Havza’da 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı
Mehmet Taşan ve Meydin Taşdemir’den Ziyaretler
Mehmet Taşan ve Meydin Taşdemir’den Ziyaretler