Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*25 Mayıs Mahallesinden olup Merzifonda ikamet eden Merhum İsa Şimşir’in kızı, Erdoğan Türkoğlu’nun eşi, Yılmaz Türkoğlu’nun Annesi ZİYNET TÜRKOĞLU vefat etmiştir.       

*Değirmenüstü Mahallesinden Eski Muhtar Hasbi Akçaoğlu’nun eşi, Dilber Dirican, Medine Kırlangıç, Döndü ve Gülşen Yılmaz’ın Anneleri, FATMA ARSLAN vefat etmiştir.

*İnönü Mahallesinden olup, Almanya da ikamet eden Merhum Hacı Cemal Özkan’ın eşi, Nevzat, Nihat,İdris ve Naci Özkan’ın Anneleri, SUZAN ÖZKAN vefat etmiştir. 

*Kamlık Mahallesinden Ahmet Yüksel’in eşi, Fuat ve Ömer Yüksel’in Anneleri, Nurettin ve Recep Ertekin’in Ablaları FETHİYE YÜKSEL vefat etmiştir.       

*Yaylaçatı Mahallesinden olup, Memduhiye Mahallesinde ikamet eden Necati, Naci, Hamit, Ramazan,Süleyman ve Mustafa Güngör’ün kardeşleri, Muhtar Ahmet Güngör’ün Amcası, HİDAYET GÜNGÖR vefat etmiştir.       

*Karşıyaka Mahallesinden Ali Aygül’ün eşi, Em. İmamlar Mahmut ve Ahmet Akça’nın kardeşleri, NAZİME AYGÜL vefat etmiştir.       

*25 Mayıs Mahallesinden Merhum Celal Şimşir’in eşi, Cemal, Yusuf, Selahattin, Tuncer Şimşir’in Anneleri, GOZEL ŞİMŞİR vefat etmiştir.       

*Yenice Mahallesinden Merhum Hasan Şahin’in oğlu, Ali ve Yakup Şahin’in Abileri, Bayram Şahin’in Babası HÜSEYİN ŞAHİN vefat etmiştir.       

*Celil Mahallesinden olup, 25 Mayıs Mah. İkamet eden Em.Öğrtm.Hasan Yıldız’ın eşi, Murat Yıldız ve Sevim Beşli’nin Anneleri GÜLSÜM YILDIZ vefat etmiştir.       

*Celil Mahallesinden Halim Şahin’in Abisi, Nuri Şahin’in Babası, İRFAN ŞAHİN vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç'den Uyarı
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç'den Uyarı
Havza'da TMO Buğday Alımına Devam Ediyor
Havza'da TMO Buğday Alımına Devam Ediyor