Cumhurbaşkanlığı Resepsiyonuna Havzalı Öğretmenimiz Seçildi

İlçemiz Şeyhler Köyü İlkokulunda 6 yıldır görev yapan Hacı AYDIN, bu yıl Ankara’da gerçekleştirilen 24 kasım kutlamaları için, ilimizden seçilen yılın öğretmenlerinden biri olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'nın programına katılmak üzere Ankara’ya davet edilmiştir.

Cumhurbaşkanlığı Resepsiyonuna Havzalı Öğretmenimiz Seçildi

 İlçemiz Şeyhler Köyü İlkokulunda 6 yıldır görev yapan  Hacı AYDIN, bu yıl Ankara’da  gerçekleştirilen 24 kasım kutlamaları için, ilimizden seçilen yılın öğretmenlerinden biri olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'nın programına katılmak üzere Ankara’ya davet edilmiştir.

Ankara’da her yıl 24 Kasım Haftasında Öğretmenler Günü Kutlamaları kapsamında 81 ilden gelen yılın öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleştirilen kutlama programına, başarılı çalışmalarından dolayı bakanlık tarafından davet edilen Hacı AYDIN; Ankara’da Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, Milli Eğitim Bakanlığı, Meclis Başkanlığı tarafından düzenlenen resepsiyonlara  katılmış ve öğrencilerinin hazırladığı hediyeleri bu makamlara takdim etmiştir.

Eşi Meral AYDIN ile görev yaptığı Şeyhler İlkokulunda, öğrencilerle ve velilerle yaptığı, sosyal, kültürel, sanatsal, sportif, eğitsel, müzik ve el sanatları ile farkındalık oluşturan öğretmenimiz, yılın öğretmenleri listesine Havza ilçemizin de adını yazdırarak, ilçemizin gururu olmuştur.

İlçemizin en uzak köy okulunda, azim ve kararlılıkla görev yapan öğretmenlerimize teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını temenni ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
Galericiler Mesleki Yeterlilik Sınavına Girdi
MHP Kongresinde Anlamlı Çelenkler
MHP Kongresinde Anlamlı Çelenkler