Havza’da “Başarı İçin Mutlu Aile” Semineri

Havza Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından lise öğrencilerine yönelik “Başarı İçin Mutlu Aile” isimli seminer düzenlendi.

Havza’da “Başarı İçin Mutlu Aile” Semineri

Havza Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından lise öğrencilerine yönelik “Başarı İçin Mutlu Aile”  isimli seminer düzenlendi.

Havza Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitime Değer Katanlar seminerleri kapsamında Havza Belediye Kültür Merkezinde konuşmacı olarak Kişisel gelişim uzmanı, araştırmacı-şair ve yazar Asım Yekeler’in katıldığı seminere Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Havza Müftüsü İlyas Akyazı, davetliler ve öğrenciler katıldı.

Okuduğu şiir ve anlattığı fıkralar ile akıcı bir seminer veren Kişisel gelişim uzmanı, araştırmacı-şair ve yazar Asım Yekeler, sevgi olmadığı takdirde mutlu olunmayacağını, mutluluğun olmadığı yerde de başarının elde edilemeyeceğini belirterek; “Fiziğimiz bizim mevcut kumaşımızdır. Elimiz, gözümüz, burnumuz ve yüzümüzü biz seçmiyoruz. Seçemediğimiz bir kumaş için üzülmemize gerek yok. Bize düşen, mevcut kumaşla iç dünyamızda mutlu olmanın yollarını aramaktır. Kusur bildiğimiz, beğenmediğimiz eksiklikleri lehimize çevirmeliyiz. Başımıza gelen felaketleri lehimize çevirmenin yollarını bilmeliyiz." diye konuştu.

Birey, aile ve toplum olarak mutlu olmak için sevginin her şeyden önemli olduğuna dikkat çeken Yekeler, “Sevgi olmadığı takdirde mutlu olunmaz, mutluluk olmadığı takdirde başarı elde edilemez.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OKA’dan Havza’da 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı
OKA’dan Havza’da 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı
Mehmet Taşan ve Meydin Taşdemir’den Ziyaretler
Mehmet Taşan ve Meydin Taşdemir’den Ziyaretler