Canik Belediye Başkanı Osman Genç Havza’da

Canik Belediye Başkanı Osman Genç Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç Havza’da

Canik Belediye Başkanı Osman Genç Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç Havza’da ilk olarak Havza Ticaret ve Sanayi Odasını (TSO) ziyaret ederek burada Oda Başkanı Erkan Acar ile görüştü.

Görüşmede Canik Belediye Başkanı Osman Genç Samsunun gelişmesine yönelik hazırlanan ve uygulanabilir projeler hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Havza TSO Başkanı Erkan Acar Samsunun Karadeniz Havza’nın da Samsun için önemli bir yer olduğunu belirterek; “İnşallah yapılacak yatırım ve uygulanacak projeler ile bölgemiz kalkınacak. Tüm çabamız Havzamız, Samsunumuz ve ülkemiz için” dedi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç ise tüm Samsunluların ortak paydasının Samsun olduğunu belirterek; “Önceliğimiz Samsunun ekonomik, turizm ve sağlık alanlarında kalkınmasını sağlamak. Bunu sağladığımızda tüm halkımız hem sosyal hem de ekonomik anlamda bir refaha erecektir.” Dedi.

Başkan Genç daha sonra Ak Parti Havza İlçe Başkanlığını ziyaret ederek burada İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir ve parti yönetimi ile bir araya geldi.

İlçe Başkanı Özdemir ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken Canik Belediye Başkanı Osman Genç ise Ak Partinin belediyecilik anlayışı kapsamında çalışmalarına devam ettiğini belirtti.

Genç son olarak gazetemizi ziyaret etti.

Burada Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Fahri Çiftçi ile bir süre görüşen Canik Belediye Başkanı Osman Genç yerel basının halkın haber alma özgürlüğü kapsamında önemli işler yaptığına değinerek; “İlçelerde gazete çıkarmak ve bunu yaşatmak zor bir iş. Sizleri tebrik ediyorum. Yapmış olduğunuz işle halkımızın doğru ve birinci elden haber edinmesine vesile oluyorsunuz.” Dedi.

25 Mayıs Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fahri Çiftçi Başkan Genç’e ziyaretinden ötürü teşekkür ederek; “Havza ve Samsun için yapılacak her olumlu işin yanındayız.” Dedi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç ziyaretlerinde kendisi tarafından hazırlatan ve Samsun için geliştirilmiş projelerin yer aldığı ‘Yakın Gelecek Samsun’ isimli kitap hediye etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OKA’dan Havza’da 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı
OKA’dan Havza’da 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı
Mehmet Taşan ve Meydin Taşdemir’den Ziyaretler
Mehmet Taşan ve Meydin Taşdemir’den Ziyaretler