AK Parti Havza İlçe Başkanlığı Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi

AK Parti Havza İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir, parti binasında düzenlenen toplantıda, yerel seçim sürecinin hızlandığına değinerek; “

AK Parti Havza İlçe Başkanlığı Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi

AK Parti Havza İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir, parti binasında düzenlenen toplantıda, yerel seçim sürecinin hızlandığına değinerek; “Bu süreçte ilçemizde aday adayları çıkacak. Bu süreçte önemli olan bir birimizi karalamadan, kırmadan, dökmeden aday adaylarımızın kendilerini tanıtmaları çok önemli. Yapılacak her karalama partimizi de yıpratacaktır. Bu hassasiyete dikkat etmeliyiz. Yerel seçimler önce ilçe teşkilatı olarak hazırlıklar kapsamında ev ziyaretlerine başlayacağız ve eski yeni tüm partililerimizi kucaklayacağız.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise partilerinin belediyecilik anlayışını ilçelerinde en güzel şekilde yansıttıklarını dile getirerek, "İnşallah termal tatil merkezi ve Havza OSB'de yapılacak yatırımlar ile göçü durduracağız. Havza belediyesi olarak kırsalda yaşayan nüfusumuzun yüzde 50’sinin yol sorunu tamamen çözüldü. Yine ekiplerimiz gece gündüz çalışmalarına devam etmekte. Göreve geldiğimiz 15 yılda Havza 50 yılda almadığı hizmet aldı. Bu seçimlerde iyi çalışmalıyız. İlçemizin 15 yılda elde ettiği kazanımları korumak ve daha fazlasını kazandırmak için seçimlere en iyi şekilde hazırlanmalı ve bunu korumalıyız. Seçimlerin yaklaşması ile yine bazı odaklar dedikodu ve iftiralar ile önümüzü kesmek istiyorlar. Biz görevimizin başındayız ve devam etmek niyetindeyiz.” Dedi.

AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Mehmet Köse ise yerel seçim hazırlıklarının bir an evvel bitirilmesi gerektiğini ve en iyi şekilde çalışılması gerektiğini belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OKA’dan Havza’da 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı
OKA’dan Havza’da 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı
Mehmet Taşan ve Meydin Taşdemir’den Ziyaretler
Mehmet Taşan ve Meydin Taşdemir’den Ziyaretler