Çiğdem Karaaslan Havzalılar ile Bir Araya Geldi

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan Havza’da

Çiğdem Karaaslan Havzalılar ile Bir Araya Geldi

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan Havza’da

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan Samsunun Havza ilçesinde partisinin ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen bir toplantıya katıldı. Toplantıda konuşan Karaaslan; “Bir seçimden çıkmak eskiden Türkiye’de belki bir partinin zafer kazanması ve ya kaybetmesi anlamına gelirdi. Ama bu gün böyle değil. Bu gün bir seçimden çıkmak daha farklı anlamlar taşıyor. Çünkü tehditler partimize karşı değil, bizlere karşı değil aynı zamanda ülkemize karşı.” Dedi.

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan Ak Parti Havza İlçe Başkanlığınca düzenlenen istişare toplantısına katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Havza İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir ak partinin büyük bir aile olduğunu ve gücünü halktan aldığını belirtti.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise Havza’da yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek; “2002’de kazandığımız zafer ile halkımıza hizmet için mücadeleye başladık ve halen aynı mücadelemize devam etmekteyiz.” Dedi.

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan Havza Gençlik Merkezinde düzenlenen toplantıda yapmış olduğu konuşmasında Ak Partinin ilk seçim zaferini 3 Kasım 2002’de kazanıldığını belirterek; “ Kurulduktan çok kısa bir süre sonra Türkiye’nin bütün umutlarını temsil ettiği için, o umutlara sarılan insanların bütün bu umutlarını bağladığı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çok zorlu bir mücadelenin o ilk adımı olarak nitelendirebileceğimiz kuruluşundan zafere ulaşan zaman dilimi  seneler sonra 16 yıl sonra bir kez daha idrak ediyoruz. Artık 17 yaşımızdayız. Kurulduğumuz günden bu güne gerek Türkiye’miz gerek bizler her birimiz, partimiz bütün uğruna savaştığımız değerler çok önemli yol aşamalarından ve eşiklerden geçti. Birlikte üzüldük, birlikte ağladık, zaferleri birlikte kucakladık. Birlikte çok zor zamanları da yaşadık. Ama çok büyük mutlulukları da aynı zamanda. Ve bu gün artık diyoruz ki artık önümüzde çok güçlü hedeflerimiz var. Biz 15 Temmuz gibi hain girişimin 41 gün sonrasında dünyanın en büyük asma köprüsünü açabilen, bu ‘Türkiye ekonomisi bitti gitti arkadaş’ bizi öyle başka ülkeler ile aynı cümle içine koyabilen bütün anlayışlara karşı bu kez dünyanın en büyük havalimanı ile meydan okuyoruz. Biz bu gün inşallah ülke olarak Türkiye olarak o 3 Kasım’da bizi iktidara taşıyan ruhu hale muhafaza ettiğimizi, hala vatandaşımızın beklentilerini ulaştırma konusunda ilk sırada olduğumuzu, en hevesli olduğumuzu ve bu gün bunu başara bilecek çalışma azmine sahip tek ekip olduğumuzu biliyoruz.  Gideceğimiz yol çok güllük gülistanlık olmayacak.  Ama burada birlikte yürüme idealimiz çok çok önemli. Bu gün sizler ile nasıl Ladik’te çok güzel bir açılışa imza atmışsak, önümüzdeki dönem bunun benzerini Havza’da göreceğiz.  Peşi sıra tüm ilçelerimizde, bütün şehrimizde çok önemli yatırımları hayata geçirmeye devam edeceğiz.” Dedi.

Toplantıda parti teşkilatları ile bir arada olmaktan mutlu olduğuna değinen Karaaslan; “Önümüzde yerel seçimler var. Yerel seçimlerde daha çok bir araya geleceğiz ve bu süreçleri hep birlikte geçireceğiz. Bir seçimden çıkmak eskiden Türkiye’de belki bir partinin zafer kazanması ve ya kaybetmesi anlamına gelirdi. Ama bu gün böyle değil. Bu gün bir seçimden çıkmak daha farklı anlamlar taşıyor. Çünkü tehditler partimize karşı değil, bizlere karşı değil aynı zamanda ülkemize karşı.” Dedi.

Son dönemde ülke üzerinde dolar oynanan oyunlarda dolar ile işi olmayan kesimlerinde etkilendiğine belirten Karaaslan; “Buna karşı bıraktık mı kendimizi ? Ya bundan sonra bu iş toparlanmaz dedik mi? Ya bitti artık, bu işin, bu ipin ucu kaçtı diye hiç düşündük mü? Hayır. Daha sıkı sıkıya bağlandık. Değiştirebileceğimiz her şey için, bunu değiştirebilme kabiliyeti için, elbette önce Rabbimize dua ederek istedik.  Ama sonra bunu değiştirmek için azim ve çalışmayı koyduk ortaya. Ve başardık. Dolayısı ile bu başarıda buradaki her bir değerli arkadaşımızın payı var. Türkiye önümüzdeki dönemde iddiası ile duruşu ile sadece hudutları içerisinde değil, hudutları dışındaki mücadelesi ile birlikte lider ülke. Havza’da her bir üst üste koyduğumuz taşın, her birimizin diğerinden güç alarak üst üste ördüğü tuğlaların, duvarların o yapıların bu gün Türkiye’nin geleceği açısından çok önemli bir değeri var.  Biz hem şehirlerimiz kalkındırırken bunu aynı zamanda ilçelerimizi kalkındırarak ancak mümkün olacağının biliyoruz. Bu yaklaşım önümüzdeki dönem inşallah ekonomik olarak, bize daha aydınlık bir gelecek olarak, bize istihdam olarak, bize bu topraklarda yetişen vatan evlatlarının, çocuklarımızın başka yerlerde bir arayışa girmektense kendi memleketinde hayatına devam etmesi; hem de en güzel şartlarda devam ettirebileceği bir kazancı sağlamak için çalışıyoruz. O yüzden bütün değerli milletvekillerimiz, bizler çok kıymetli il başkanımız, il teşkilatımız, kadın kollarımızı, gençlik kollarımız, bu ilçelere bu şehirlere değer katan belediye başkanlarımız hepimiz tek yürek halinde hareket ediyoruz. Bize olanları muhafaza etmek zaten bir başarı sayılmaz bizler için. Ama bizde olmayanları da bizim belediyecilik hizmetlerimiz ile bizim bakış açımız ile tanıştırmak bizim en büyük hedefimiz. Onu da inşallah hep birlikte başaracağız. Her ne yapıyorsak bunu Türkiye’miz için güzel ülkemiz için yapacağız.” Dedi.

Toplantı sonrası AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’a çiçek takdim edildi.

Bina çıkışında ise bir bayan tarafından Karaaslan’a yemeni  hediye edildi.

Karaaslan’a Ak Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, İl Başkan Yardımcısı Kadir Kayan ve İl Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
OKA’dan Havza’da 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı
OKA’dan Havza’da 2019 Mali Destek Programları Tanıtımı
Mehmet Taşan ve Meydin Taşdemir’den Ziyaretler
Mehmet Taşan ve Meydin Taşdemir’den Ziyaretler