Ana Sınıfı Öğrencilerine Polis Bebek Ve Boyama Kitabı

“Güvenli Yarınlara İlk Adım Projesi” kapsamında ana sınıfı öğrenciler polis bebek ve boyama kitabı hediye edildi.

Ana Sınıfı Öğrencilerine Polis Bebek Ve Boyama Kitabı

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü yürütülen hazırlanan Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) çalışmaları içerisinde yer alan “Güvenli Yarınlara İlk Adım Projesi” kapsamında ana sınıfı öğrenciler polis bebek ve boyama kitabı hediye edildi.

ÇOGEP çalışmaları içerisinde yer alan ve çevrelerinde meydana gelen olaylara karşı bilinçlendirmek amacıyla yürütülen  “Güvenli Yarınlara İlk Adım Projesi”  kapsamında Havza Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Birimi tarafından Karşıyaka İlkokulu ana sınıfı ziyaret edildi.

Ziyarette ana sınıfında eğitim gören öğrenciler Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Metin ve Havza İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam tarafından Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından proje kapsamında yaptırılan pelüş polis bebek ve boyama kitapları hediye edildi.

Havza Kaymakamı Metin Yılmaz çocukların güvenlik ve asayiş olaylarına karşı bilinçlendirmek adına yapılan çalışmaları desteklediklerini belirterek; “Çocuklarımızın huzur ve güvenliği bizim için önemli” dedi.

Daha sonra Havza Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Memuru Özkan Cinbek tarafından şehirde birlikte yaşama kültürü,  genel trafik kuralları ve dikkat edilmesi gereken hususlar, polisin görevleri, şehir hayatında uyulması gereken kurallar, doğru davranışlar, polisin ne iş yaptığı 155 polis hattı konularında minik öğrencilere bilgiler verildi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz