Başkan İkiz, Mutlu Ailesinin Mutluluğuna Orta Oldu

Havza Atatürk İlçe Halk Kütüphanesi Çalışanı Cevdet Mutlu’nun kızı, Havza Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Sezen Necla Mutlu’nun kız kardeşinin düğün merasimine katılan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Ayçin Serap ve İbrahim Koç çiftinin nikâhını kıydı.

Başkan İkiz, Mutlu Ailesinin Mutluluğuna Orta Oldu

Havza Atatürk İlçe Halk Kütüphanesi Çalışanı Cevdet Mutlu’nun kızı, Havza Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Sezen Necla Mutlu’nun kız kardeşinin düğün merasimine katılan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Ayçin Serap ve İbrahim Koç  çiftinin nikâhını kıydı.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Havza Atatürk İlçe Halk Kütüphanesi Çalışanı Cevdet Mutlu’nun kızı, Havza Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Sezen Necla Mutlu’nun kız kardeşinin.

Çiftin şahitliklerini ise her iki gencin kardeşleri yaptı.

Özel bir düğün salonunda gerçekleşen Ayçin Serap ve İbrahim Koç çiftinin düğün ve nikah merasimine çok sayıda davetli katılarak mutluluklarına ortak oldular.

Nikah merasimi sonrası yeni çifte tavsiyelerde bulunan Başkan İkiz; “Evlilik bizim milletimizin Türk toplumunun temeli. Aile, kültürümüzün temel direğidir. Evlilikte bazı şartlar vardır. Eşler arasında önce sevgi olacak, muhabbet olacak, sonra saygı olacak. Hayat her zaman kolay olmayabilir. Yaşanabilecek zorluklara karşı sabır edeceksiniz. Birbirlerinizin eksikliklerini ve kusurlarını da örteceksiniz. Belediye başkanı olarak sizlere bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.”diye konuştu. Konuşmanın ardından Havza Belediye Başkanı Murat İkiz genç çifte nikah defterlerini vererek, nikah akitlerini imzaladıkları kalemi çifte hediye etti ve genç çifti tebrik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç'den Uyarı
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç'den Uyarı
Havza'da TMO Buğday Alımına Devam Ediyor
Havza'da TMO Buğday Alımına Devam Ediyor