Mustafa Sezer Davullu Zurnalı Emekli Oldu

lçemizin renkli simalarından nüfus memuru Mustafa sezer geçen hafta içerisinde emekliye ayrıldı. Renkli kişiliklere sahip olan Sezer yine ilçemiz tarihinde bir ilk gerçekleştirerek davul zurna eşliğinde çalıştığı kurumun önünden ayrıldı.

Mustafa Sezer Davullu Zurnalı Emekli Oldu

İlçemizin renkli simalarından nüfus memuru Mustafa sezer geçen hafta içerisinde emekliye ayrıldı. Renkli kişiliklere sahip olan Sezer yine ilçemiz tarihinde bir ilk gerçekleştirerek davul zurna eşliğinde çalıştığı kurumun önünden ayrıldı.

1986/87 Havza İHL'den Mezun olan Sezer, 1987 yılında Vekâleten Havza Şeyhler Köyü Patdağı Mahallesi. Camii İmam Hatip olarak göreve başladı. 1988 Havza Ağcamahmut Mah. ne asaleten imam olarak atandı. 1991 yılında İstanbul Marmara İlahiyat Fak. İlahiyat M.Y.O kazanarak Üniversite hayatını tamamladı.  Üniversite sonrası Samsun’da İmamlık hayatını devam ettiren Sezer, askerlik sonrası 1997 Temmuz ayında Havza Nüfus Müdürlüğüne geçiş yaptı.

Havza, Lâdik ve Vezirköprü devamında Havza Nüfus Müdürlüğünde 31 yıllık Memuriyet hayatını sonlandırarak 16.09.2018 tarihinde emekli olan sezer evli ve 4 çocuk babasıdır.

Sezer gazetemize yaptığı açıklamada 1987 ve 2018 tarihleri arasında Gerek Diyanet Camiasında ve Gerek Nüfus Müdürlüğü bünyesinde her ne yasamışsam benden yana tüm hak ve hukukum helal olsun. Sizlerin de haklarınızı helal etmenizi diler sağlıklı günler dilerim dedi.

İlçemizin istikrar abidesi olan ve Havza tarihinde bir ilk olan bu şekildeki emekliliği gazetelerinde yer vermek isteyen 25 Mayıs Gazetesi sahibi Fahri Çiftçi ’ye de teşekkür eder bundan sonraki yayın hayatında başarılar dilerim dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinde Yeni Başkan Ramazan Gündüz
Havza Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinde Yeni Başkan Ramazan Gündüz
Havza’da Traktör Devrildi 3 Yaralı
Havza’da Traktör Devrildi 3 Yaralı