Havza Belediye Spor’a Maddi Destek İçin Bir Araya Geldiler

Bu sezon Bölgesel Amatör Ligde (BAL) mücadele edecek olan Havza Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulunca “Görüşme, Kaynaşma ve Dayanışma” yemeği düzenlendi.

Havza Belediye Spor’a Maddi Destek İçin Bir Araya Geldiler

Bu sezon Bölgesel Amatör Ligde (BAL) mücadele edecek olan Havza Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulunca “Görüşme, Kaynaşma ve Dayanışma” yemeği düzenlendi.

Hoşgör Düğün Salonun da düzenlenen “Birlik ve Beraberliğin En Güzel Göstergesi Olan Görüşme Kaynaşma ve Dayanışma” yemekli toplantısına CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Havza TSO Başkanı Erkan Acar, Siyasi Parti ilçe başkanları, Sivil toplum kuruluşları ile Havza Belediyespor yöneticileri katıldılar.

Yenilen yemek sonrasında Bir Konuşma yapan Havza Belediye spor kulübü Başkanı Aziz Pekşen “Havza 10 ilin temsilcileri ile mücadele edecek. Havza Belediyespor artık sadece Havza’yı değil Samsun’u temsil eden bir takım. Bunları siz değerli Havzalı hemşerilerimiz sayesinde başardık. Hedefimiz 3. lig. Bunu başaracağız. Havza spor Havzamızın bir değeri olma yolunda, kulübümüzü ayakta tutabilmek için yardıma ihtiyaç olduğunu buradan herkesin bilmesini istedik bu toplantıyı gerçekleştirerek BAL’da güçlü olabilmek için işi sıkı tutmamız gerek katılım sağlayan siz değerli konuklara teşekkür ederim” dedi.

Belediye Başkanı Murat İkiz yaptığı açıklamada; “Havza Belediyesi olarak her zaman takımın yanında olduk BAL’da maddi değeri en az takım biziz. Sadece Havza belediyesinin yardımları ile bu işin yürümeyeceğini güçlü olabilmemiz için Havza halkı ve gurbette bulunan tüm havzalıların da ellerini taşın altına koymalarını bekliyoruz. Diğer takımların maddi değerleri 1 Milyonun üzerinde, biz ise Beş yüz lirayı bile zor topladık  bizler 1 Milyon’un üzerinde bir para bulmamız gerek Lig başlamadan  BAL’da Havza Belediye spor’u  üst sıralarda görmek istiyorsak bunu hep beraber başarmak zorundayız” dedi.

Sporun insanları bir çatı altında birleştiren nadir olaylardan biri olduğunu belirten CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, “Spor toplumun her kesimini bir arada toplayan ve bir araya getiren bir güçtür. Havza Belediyespor bu yönü ile ilçemizin birlik ve beraberliğine katkı sağlayan bir oluşum. Havza Belediye sporun diğer takımlarla yarışabilmesi için elimden geldiğince desteklemeye hazırım. Havzayı bütünleştiren bir araya getiren Havza spor’a hep beraber destek çıkalım.”dedi.

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Havza Belediyespor’dan gelen talebe cevap verdiklerini belirterek; “Havza Belediyespor için yönetimimiz ile birlikte kendi aramızda toplanarak 25 Bin lira yardım kararı aldık bu yönetimimizde bulunan arkadaşlarımızla alınmış bir karar olup odadan karşılanmamıştır ayrıca odamız bünyesinde de ek olarak yardım yapılması için girişimlerimiz olacaktır.  Havza’da, Havza Belediyespor’da bizimdir. Elimizden geleni yapacağız” dedi.

 Toplantı hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza MTAL, Robot Yarışmasında
Havza MTAL, Robot Yarışmasında
U-12 KARMASI ANTALYA’YA UĞURLANDI
U-12 KARMASI ANTALYA’YA UĞURLANDI