HUZUR ŞİFA MERKEZİ HAVZA’DA AÇILDI

Masör Hamit Sultan Tekel, Masaj alnında hizmet verevek sağlık merkezini hizmete açtı.

HUZUR ŞİFA MERKEZİ HAVZA’DA AÇILDI

Masör Hamit Sultan Tekel, Masaj alnında hizmet verevek  sağlık merkezini hizmete açtı.

Havzada en iyi, kaliteli sağlık ve aynı zamanda ilk masaj salonu’nun açılışına Havza Belediye Başkanı, Murat İkiz ve davetliler katıldı.

Havza’ya Masaj hizmeti alanına sahip bir kavram çalışması uygulanan Masaj Salonu’nda konfor ve kalite ön plana çıkıyor. Hiçbir masraftan kaçmayan iş yeri sahibi Hamit Sultan Tekel, Havza’ya yapılan yatırımın sağlık açısından da çok önemli olduğunu vurguladı.

Açılış kurdelesi öncesinde kısa bir açıklama yapan Başkan İkiz“Masaj salonunun Havza’mıza hayırlı olmasını diliyorum” diyerek İşyerin in’de adını verildiği küçük Huzurla kucağına alarak beraber kurdeleyi kesti. Davetlilere salonu gezdiren Hamit Sultan Tekel ise salonun tüm özelliklerini anlattı.

 Masaj salonunda, bay ve bayan Masöz gibi önemli hizmetlerin olduğunu belirtti. Ciddi bir sermaye ile yapılan yatırımların bölge insanına olduğunu söyleyen Hamit Sultan Tekel, “Medrese Mahallesi Kazım Paşa Caddesi Kaplıcalar yolu üzerinde sağlık ve masaj salonuna tüm aileler gönül rahatlığıyla gelip görebilirler, ailesiyle birlikte masaj yaptırabilirler” açıklamasını yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz