Muhtarlardan Yılmaz’a Ziyaret

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yıllardır birlikte görev yaptığı muhtarları Samsun'daki ofisinde ağırladı.

Muhtarlardan Yılmaz’a Ziyaret

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  yıllardır birlikte görev yaptığı muhtarları Samsun'daki ofisinde  ağırladı.

Havza Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ve beraberindeki mahalle muhtarları milletvekili Yılmaz'ı ziyaret etti.

Ziyaretlerde açıklama yapan Yılmaz,  güzel dostlukların kalıcı olduğunu, her zaman gönül kazanmadan yana olduklarını söyledi.

Havza Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Çavdar, Büyük Şehir belediyesi başkanlığı döneminde Yılmaz ile ortak çalışmalarda bulunduklarını belirterek; “Eski başkanımız ve sayın vekilimize yeni görevinde başarılar dileriz. Samsun büyük şehir belediye başkanlığı zamanında Samsun’a bir çok kazanımı sağlayan Vekilimiz bu çalışmalarına Mecliste de devam edecektir. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Türkiye'nin her zamankinden daha fazla el ele vermeye ihtiyacı olduğunu belirten Milletvekili Yılmaz, "Gönüller birleşirse Türkiye kazanır, Türkiye kazanırsa hepimiz kazanırız.  Gün artık kısır çekişmelerin, sen ben kavgalarının yaşandığı dönem değil.  Şuan hepimiz ellerimizi daha doğrusu gönüllerimizi birleştirirsek önümüzde hiç bir engel kalmayacak.  Bizim kapımız herkese açık. 16 yıldır halkından aldığı destekle ülkeyi yeniden inşa eden AK Parti, bir yandan da gönülleri inşa etti, etmeye de devam ediyor." diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz