Binbaşı Özgür Kumkayır’dan Gazetemizi Veda Ziyareti

Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Özgür Kumkayır gazetemizi ziyaret etti.

Binbaşı Özgür Kumkayır’dan  Gazetemizi Veda Ziyareti

Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Özgür Kumkayır gazetemizi ziyaret etti.

Havza ilçesinde 2014 yılının Ağustos ayından beri İlçe Jandarma Komutanı olarak görev yapmakta olan Binbaşı Özgür Kumkayır, Bitlis İl Jandarma Komutanlığı Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürü olarak atanmasından sonra ilçede veda turlarına başladı.

Veda turları kapsamında gazetemize gelen Kumkayır, gazetemiz kurucusu ve sahibi Fahri Çiftçi ile bir süre görüşerek helallik istedi.

Binbaşı Özgür Kumkayır;" Havza’da dört yıllık bir görev süresini geride bıraktık. Malum biz askeriz. Belli bir dönemden sonra vatanımızın başka bir köşesinde hizmet etmek için tayin oluyoruz. Ancak Havza benim gönlümde çok başka bir yeri var. Hep birlikte yakaladığımız sinerji ile Havza’da çok güzel işlere imza attık. Halkımız, esnafımız ve basın mensuplarımız ile iyi diyaloglar kurduk. Diğer görev yaptığım bölgelerde de gazeteciler ile çalışmıştık fakat Havza’da gündem karalamadan uzak olayları çarpıtmadan düzgün ve olduğu gibi yansıtan gazetecilerimiz var. Herkese çok teşekkür ederim. Herkesin hakkını helâl etmesini diliyorum” dedi.

Gazetemiz Kurucusu ve Sahibi Fahri Çiftçi; “Havza’da görev yaptığı süreç içerisinde uyuşturucu ile mücadele, hayvan hırsızlıkları, otomobil, kablo, altın v.b hırsızlıklar ile mücadele gibi halkın huzuru ve güvenliği için yapılan çalışmaları başarıyla tamamlayarak halkın takdirini kazandınız.sizlerle çalışmak ve tanımak bizleri memnun etmiştir. Yeni görev yerinde başarılarının devamını dilerim” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Belediye Meclis Üyeliğine Bağımsız Aday
Havza Belediye Meclis Üyeliğine Bağımsız Aday
Havza Ak Parti İlçe Başkanlığında Aday Tanıtımı
Havza Ak Parti İlçe Başkanlığında Aday Tanıtımı