Denizbank’tan Üreticilere İftar Programı

Denizbank Havza Şubesi tarafından iftar yemeği düzenlendi.

Denizbank’tan Üreticilere İftar Programı

Denizbank Havza Şubesi tarafından iftar yemeği düzenlendi.

Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğü yoğun faaliyetler ve sunduğu yenilikçi ürünler ile sektöre en büyük yatırım yapan özel banka olan Deniz Bank, Esnaf ve çiftçi üreticilerine iftar yemeği verdi.

Konak Restoranda düzenlenen iftar programına Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Karadenizbirlik Başkan Vekili Fahri Şahin, Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Mehmet Tural, Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç, esnaf ve çiftçiler ile davetliler katıldı.

 ‘İLKEMİZ, TARIMSAL ÜRETİCİLERİMİZE EN KALİTE HİZMETİ VERMEK’

Verilen iftar yemeğine katılan üretici firmalarına teşekkür konuşması yapan Deniz Bank Havza Şube Müdürü Erhan Murat Şener, sektörün gelişmesi yönünde sürdürdükleri yoğun faaliyetler ve sundukları yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında birinci olduklarına dikkat çekti. Şube Müdürü Mesut Özkurt; “Tarım sektörüne faaliyet gösterdiği topluma fayda sağlama misyonu doğrultusunda büyük önem atfediyor. Sektörümüzün karar vericileri ile bir araya gelmekten mutluyuz. Önümüzdeki yıllarda bu geleneği devam ettireceğiz. Tarımsal üreticilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Davetimize katılan herkese ve tüm müşterilerimize teşekkür eder, hayırlı Ramazanlar dilerim” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz