Genel Seçimlere Doğru, MHP Havza İlçe Başkanı Uğur Yıldırım Açıklaması

Genel seçimler öncesi açıklama yapan MHP Havza İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, gündemi ve MHP’nin almış olduğu kararları değerlendirdi.

Genel Seçimlere Doğru, MHP Havza İlçe Başkanı Uğur Yıldırım Açıklaması

MHP Havza İlçe Başkanı Uğur Yıldırım Samsun’da en iyi vekil listesinin MHP’de olduğun belirtti.

Genel seçimler öncesi açıklama yapan MHP Havza İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, gündemi ve MHP’nin almış olduğu kararları değerlendirdi.

Uğur Yıldırım, Dr. Devlet Bahçeli’nin her konuda öngörüsü, uyarısı, tespiti haklı çıkan lider olduğunu belirtti.  Yıldırım; “Parti olarak oy kaygısı gütmeden Memleket meselelerinde her zaman elimizi taşın altına koyuyoruz. Her aldığımız kararda baraj, oy kaygısı gibi gerekçelerle partimiz yıpratılmak istenmektedir. Oysa biz ülkemizi çok seviyor ve bu ülkenin kaoslara gebe kalmaması için, oy kaygısı gütmeden zor kararların altına imzamızı atıyoruz” dedi.

Genel Başkan Bahçeli’nin her aldığı kararda haklı çıktığını belirten Yıldırım; “Genel Başkanımız AKP iktidarını ve ona destek verenleri ABD, İsrail, Irak, Suriye, Kıbrıs ilişkileri başta olmak üzere birçok ülke ilişkisinde uyardı. Çözüm Süreci konusunda uyardı. 12 Eylül 2010 tarihinde gerçekleşen referandum konusunda uyardı. AKP-cemaat konusunda uyardı. Uyardı da uyardı. Her uyarısında haklı çıktı. Önlem alınsa Türkiye bu kaosu inanın yaşamazdı. AKP bu kadar yanlışına rağmen desteklenmeseydi, ülke bugün bu bunalımlı günlerini inanın görmezdi.  Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yaşanan 360 vekil krizi ve benzeri konularda ülkeyi yönetim krizinden kurtarmıştır. Zaman Devlet Bahçeli'yi hep haklı çıkarmıştır!  MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin haklılıklarını, uyarılarını, öngörülerini en başka Türk milleti anlamalıdır” dedi.

Uğur Yıldırım; “Bu ülkenin MHP’ye ihtiyacı vardır, hiçbir zaman çizgisinden ayrılmayan, dik duruşunu gösteren Ülkenin adeta sigortası olan MHP’nin baraj sorunu yoktur. Genel başkanımızın da ifade ettiği gibi her seçim öncesi baraja takılacaklar söylemleri ve anketler gerçeği yansıtmamaktadır. Son 10 yılda ülkemizin yaşadığı süreçte görülmüştür ki ülkemizin MHP’ye daha çok ihtiyacı vardır. MHP’nin daha güçlü bir Meclis oluşumunda olması ülkemizin menfaatine ve kazancına olacaktır. Bu sene tarihinde ilk kez iki Havzalı adayımızı tek listede yer aldı. İlk seçimlerden sonra Samsun’a kendini ispatlayan Erhan Usta tekrar birinci sıra adayımız olmuştur. Havza için siyasi olarak ileriki dönemlerde büyük bir avantajdır. Yeni kapı ruhuna sadık kalarak hükümetin yanında yer almaktayız. Genel seçimlerde kurulan ittifak ile AK Partili hemşerilerimiz Cumhurbaşkanımızı seçerken aynı zamanda MHP’ye oy vererek Havzalı vekillerimizi destekleyebilirler” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz