3 Havzalı İsim Listede Yer Aldı

MHP ve CHP’de 27. dönem Samsun milletvekilli adayları belli oldu.

3 Havzalı İsim Listede Yer Aldı

MHP ve CHP’de 27. dönem Samsun milletvekilli adayları belli oldu.

24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için siyasi parti genel merkezleri milletvekili aday listeleri açıklanmaya başladı.

Listelerin açıklanması ile birlikte Havzalı adaylarında yerleri belli oldu.  Samsun Milletvekilliği için başvuran 3 Havzalı İsim 27. Dönem Milletvekilliği için listeye girebildi.

27. Dönem Milletvekili listesini açıklayan ilk parti olan MHP, Samsun’da seçildiği günden beri halkın taktirini ve beğenisini toplayan ve Mecliste MHP’nin Grup başkanvekilliği görevini yürüten Havzalı Hemşerimiz Erhan Usta’yı birinci sıradan aday gösterdi. Yine Havzalı olan hemşerimiz Hami Korkmazlı Listenin dokuzuncu sırasında yer alarak bu sene iki Havzalı isim milletvekilliği için bir listede yer alabildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Başkanlığı’nda toplanan MYK ve PM toplantısının ardından  Samsun milletvekili adaylarının isimleri de belli oldu. CHP’nin 1. sıra adayı her programa katılan ve halkın içerisinde olduğu için sevilen hemşerimiz Kemal Zeybek oldu.

Siyasi Partilerde 3 Havzalı adayın yer aldığı 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için diğer partilerin açıklayacağı listeler merak ediliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz