Havza MTAL’den Bilim Fuarı

Havza'da Havza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde "4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı" açıldı.

Havza MTAL’den Bilim Fuarı

Havza'da Havza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde "4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı" açıldı.

Havza'da okulun çok amaçlı salonunda açılan sergiye, okul müdür ve öğretmenleri ile davetliler katıldı.

Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Havza İlçe Emniyet Müdürü İsmail Kahyaoğlu, Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Çörekçioğlu, okul müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldıKaynak :Boğaz Gazetesi

Okul Müdürü Muhsin Yıldız yapmış olduğu konuşmada TÜBİTAK’ın katkıları ile serginin açıldığını belirterek ; “Öğrencilerimiz tarafından çalışma ve projelere karşı ayrı bir önem ve gayret gösterilmiştir. Çocuklarımız azimle, iştahla bu projelerin hazırlanmasında öğretmenleriyle büyük çaba göstermiştir. Bu projeler evlatlarımızın kendilerine olan güvenini geliştiriyor. Aynı zamanda öğrendiklerini uygulamaya dönüştürme anlamında da çok güzel faydaları oluyor. Bu projelerin önümüzdeki yıllarda artarak devam etmesini ve çocukların farklı alanlarda da ilerlemesinde katkı sağlayacağını düşünüyoruz. " dedi.

Havza MTAL Proje sergisinde Fen Bilimleri, Türkçe, Sosyal Bilimler ve Matematik alanında hazırlanan 20 proje ve uygulama kesilen kurdele ile  ziyaretçilere açıldı.

Yapılan Konuşmalar sonrası Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam ve Protokolün stantları gezip, öğrencilerden projeler ile ilgili bilgi edinmesi ile devam etti. Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, projelerini dinledikleri öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz