Havza Ziraat Odasına Hizmet Aracı Alındı

Havza Ziraat Odası başkanı Coşkun Genç, odaya resmi araç alınarak faaliyete geçtiğini bildirdi.

Havza Ziraat Odasına Hizmet Aracı Alındı

Havza Ziraat Odası başkanı Coşkun Genç, odaya resmi araç alınarak faaliyete geçtiğini bildirdi.

Yakın zamanda modern hizmet verebilmek için yapılan tadilat çalışmalarını tamamlayan Havza Ziraat Odası, hizmet aracı alarak faaliyete soktu.

Yönetim olarak verdikleri tüm sözleri yerine getirdiklerini belirten Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç; “Üyelerimize seçilirken ne söz verdiysek hepsini yerine getirdik. Tabi bu bundan sonra çalışmalar yapmayacağımız anlamına gelmektedir. Yönetimimiz ile birlikte odanın mevcut olan yapısal düzenin yanında danışmanlık hizmetlerini daha da güçlendirmek için elimizden geldiği kadar çalışmaktayız. Odamız bünyesinde çalışan mühendislerimiz her daim üreticimizin sorunlarını dinleyerek çözüm üretmektedir. Odamızın mevcutta bir aracı yok idi, mühendislerimizin yerinde hizmet edebilmeleri ve kırsal mahallelere giderek üretici ile görüşebilmeleri amacıyla 4 ay önce belirttiğimiz gibi odamıza hizmet aracı kazandırdık” dedi.

Önceliklerinin oda üyelerinin iş ve işlemlerinin kolay ve modern olarak yapılması olduğunu belirten Başkan Genç; “İl genelinde tüm odalarımızın başkanlarının makam aracı bulunmakta olup Havza Ziraat Odasının hizmet aracı bile bulunmamaktaydı, üyelerimizin menfaatleri için çalışan bizler bünyemize kazandırdığımız hizmet aracımız ile keyfi değil lazım olan bir ihtiyacımızı karşıladık. Hububat ve baklagiller, ayçiçeği ve nohut gibi ürünlerin tohumlarını satışa sunulmuştur. Bundan sonraki süreçte üreticimizin bu tür ürünleri piyasadan daha ucuza odamızdan alabilmeleri için çalışmalar yapmaktayız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz