Şehit Muhammet Yılmaz İçin Mevlit Okutuldu

ardin'in Nusaybin İlçesi'nde devam eden operasyonlar esnasında, bölücü terör örgütü PKK'lı teröristler tarafından önceden tuzaklanan el yapımı patlayıcının patlatılması sonucu şehit olan Uzman Onbaşı Muhammet Yılmaz için mevlit okutuldu.

Şehit Muhammet Yılmaz İçin Mevlit Okutuldu

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde devam eden operasyonlar esnasında, bölücü terör örgütü PKK'lı teröristler tarafından önceden tuzaklanan el yapımı patlayıcının patlatılması sonucu şehit olan Uzman Onbaşı Muhammet Yılmaz için mevlit okutuldu.

Aslançayır Mahallesinde camiinde öğle namazına müteakiben Şehit Uzman Onbaşı Muhammet Yılmaz için aile tarafından düzenlenen mevlit programına Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Jandarma komutanı Jandarma Binbaşı Özgür Kumkayır, protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Okunan hatm-i şerifler ve mevlidin ardından din görevlisi olan şehit babası Mecit Yılmaz tarafında aşr-ı şerif okundu. Mevlit programı Ali İkiz tarafından yapılan dua ile son buldu.

Havza Kaymakamı Metin Yılmaz "Allah tüm şehitlerimize rahmet eylesin. Onlar toprağımızdan bir karış vermemek adına kanlarıyla canlarıyla fedakarlık ettiler. Allah mekanlarını cennet eylesin. Sizlere de dayanma gücü versin, başka acılar yaşatmasın" dedi.

Katılımcıları tek tek karşılayan  Şehit Babası Mecit Yılmaz; “ Mevlidimize uzak yakın demeden gelen Kaymakamımız olamak üzere daire amirleri ve herkese teşekkür ederim” dedi.

Katılımcılar mevlit sonunda düzenlenen mevlit yemeğine katıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz