Havza İmam Hatip Lisesi İl İkincisi Oldu

Samsun Emine Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde Samsun’da il genelinde İmam Hatip Liseleri arası 9. Arapça Bilgi ve Etkinlik Programı düzenlendi.

Havza İmam Hatip Lisesi İl İkincisi Oldu

Samsun Emine Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde Samsun’da  il genelinde İmam Hatip Liseleri arası 9. Arapça Bilgi ve Etkinlik Programı düzenlendi.

Samsun Emine Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesin Toplantı ve Konferans salonunda gerçekleşen 9. Arapça Bilgi ve Etkinlik programına Havza İmam Hatip Lisesi öğrencisi Emine Karaçoban katılarak ilçemizi temsil ettiler.

Yarışmada öğrenciler, jüriye şiir ve tiyatral anlamda Arapça üzerindeki hakimiyetlerini sergileyen şiirler ve çeşitli kısa oyunlar sundular. Öncelikle Anadolu İmam Hatip Liseleri arası Arapça Şiir Okuma Yarışması, daha sonra Arapça Metin Canlandırma Yarışması yapıldı.

Yarışma Sonucunda Birinciliği Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi Kazanırken , Havza Anadolu İmam Hatip Lisesi İkinci , Terme Anadolu İmam Hatip Lisesi De Üçüncü Oldu.

Okul Müdürü Yakup Yüksel; “ 9. Arapça bilgi ve etkinlik yarışması kapsamında yapılan İmam hatip liseleri arası Arapça şiir okuma yarışması Samsun il içi elemelerinde okulumuz Samsun 2. olmuştur. Okulumuzu temsil eden 11/c sınıfı öğrencisi Emine Karaçobanı ve arapça öğretmenimiz Behice Canı tebrik ederiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2019'un İlk Toplantısı Yapıldı
2019'un İlk Toplantısı Yapıldı
HAVZA BELEDİYE SPOR İKİNCİ DEVREYE HAZIR
HAVZA BELEDİYE SPOR İKİNCİ DEVREYE HAZIR