Havza TSO Yönetimi Belli Oldu

Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) seçimleri sonrası görev dağılımı yapıldı.

Havza TSO Yönetimi Belli Oldu

Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) seçimleri sonrası görev dağılımı yapıldı.

Geçtiğimiz hafta içi yapılan Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) meclis ve komite seçimleri sonrası yönetim ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantı ile yönetim kurulu ve meclis başkanlığı ile yönetim kurulu ve meclis üyeleri görev dağılımı seçim ile yapıldı.

Kapalı zarf usulü yapılan seçimlerde Erkan Acar yeniden Havza TSO Başkanı, Mustafa Başaran ise Meclis başkanlığına seçildi.

Havza TSO Yönetim Kurulu Erkan Acar başkanlığında, Yakup Akekin Başkan Yardımcısı, Dursun İkiz Sayman, üyeliklere ise Yusuf Alper Gedik ve Recep Teber seçildiler.

Havza TSO Meclis Başkanlığına Mustafa Başaran, Başkan yardımcılığına Mustafa Köse, Dilaver Kocatepe Katipliğe, Kemal Savaş ve Saffet Ergin Hesap İnceleme komisyonu üyesi oldular.

Disiplin Kurulu Başkanlığına Ahmet Burak Kazdal, üyeliklere Keramettin Aydın, Mesut Akça, Erhan Ayan, Metin Avcı ve Fatih Sağlam seçildiler.

Havza Ticaret ve Sanayi Odasında güven tazeleyerek yeniden başkan seçilen Erkan Acar, yeni projeler ve mevcut OSB çalışmalarına kaldıkları yerden devam edeceklerini belirterek; “Yönetim kurulumuz ve şahsım adına bize bu görevi yeniden layık gören üyelerimize teşekkür ederim. Kalfalık dönemi genelde hizmetlerin yavaşladığı dönem olarak nakledilir, fakat bizler aynı hız ve azimle ilçemiz esnafı ve odamız üyelerinin kazanımları için çalışmaya devam edeceğiz. Havza OSB çalışmalarımız, ilçenin iş ve istihdam noktasında gelişmesi, yeni iş yerlerinin açılması için açılan kurslarımız ve meslek eğitimleri alanında yeni projelerimiz bu dönemde de devam edecektir. Üyelerimize, Havza halkına göstermiş oldukları güven ve destekten dolayı teşekkür ederim” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Belediye Meclis Üyeliğine Bağımsız Aday
Havza Belediye Meclis Üyeliğine Bağımsız Aday
Havza Ak Parti İlçe Başkanlığında Aday Tanıtımı
Havza Ak Parti İlçe Başkanlığında Aday Tanıtımı