MERKEZ İLKOKULUNDA YARDIMSEVERLİK VE PAYLAŞMA

Havza Merkez İlkokulu öğrencileri tarafından kardeş okul olarak ilan ettikleri Çamyatağı İlkokulu öğrencilerine yönelik başlatılan yardım kampanyası kapsamında toplanan giyim ve kırtasiye malzemeleri

MERKEZ İLKOKULUNDA YARDIMSEVERLİK VE PAYLAŞMA

Havza Merkez İlkokulu öğrencileri tarafından kardeş okul olarak ilan ettikleri Çamyatağı İlkokulu öğrencilerine yönelik başlatılan yardım kampanyası kapsamında toplanan giyim ve kırtasiye malzemeleri Okul öğretmenleri Ayla Köse ve Sevil Yolaçan ve öğrencileri eşliğinde Çamyatağı İlkokulu Müdürü Oktay Koçak tarafından öğrencilere ulaştırıldı.

Çamyatağı Mahallesi Okul Müdürü Oktay Koçak "Merkez ilkokulun yapmış olduğu bu örnek çalışmadan dolayı duyarlılık gösteren okul idarecilerine, öğretmenlerine, öğrencilerine ve velilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Merkez ilkokul Öğretmenlerinden Sevil Yolaçan “Bizim amacımız değerler eğitimi kapsamında yardımseverlik ve paylaşma değerinin çocuklara bu kampanyayla yaşatılmasını sağlamaktır” Dedi.

MERKEZ İLKOKULU İLÇE KÜTÜPHANESİNDE

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nün 1,5 yıldır ilimizde uyguladığı "Oku, Anla, Yaşa" projesi ile çocuklarımıza okuma alışkanlığı kazandırmak için Merkez İlkokulunda etkinlikler yapılıyor.

Bu nedenle okuma saatimizi bu hafta Kütüphaneler haftası olması dolayısıyla ilçe kütüphanesine gidilerek 1 saat okuma programı orda gerçekleştirdik.

Okul Öğretmeni Ayla Köse “Çocuklarla beraber etkinliklerde bulunarak onlara hem okumayı hemde eğitimlerini eğlenceli hale getiriyoruz.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz