Havza TSO Meclis ve Meslek Komiteleri Seçimi Tamamlandı

Havza Ticaret ve Sanayi Odasında (TSO) Meclis ve Meslek Komitesi seçimleri tamamlandı. 5 gurupta 10 yeni meclis üyesi belli oldu. Hangi Gurup Kaç Oy Aldı Haberimizde

Havza TSO Meclis ve Meslek Komiteleri Seçimi Tamamlandı

Havza Ticaret ve Sanayi Odasında (TSO) Meclis ve Meslek Komitesi seçimleri tamamlandı. 5 gurupta 10 yeni meclis üyesi belli oldu.

Geçtiğimiz yıl ekim ayında yapılması gereken ve bakanlar kurulu kararı ile Nisan ayına ertelenen Havza Ticaret ve Sanayi Odasında (TSO) Meclis ve Meslek Komitesi seçimleri tamamlandı.

350 üyesi bulunan Havza TSO’da hafta sonu yapılan seçimlerde 5 gruptan 25 komite ve 10 meclis üyesi seçildi.

İki Liste halinde gidilen seçimlerde mevcut başkan Erkan Acar Mavi liste, son dakikada adaylık yarışına katılarak seçimlere giren Mahmut Karahan Turuncu listede yarıştı. Seçimler sonrası açılan sandıkta 350 üyenin, oy kullanma hakkı bulunan 276 Üyeden 234’ü oy hakkını kullandı. Yapılan oylama sonrası 2 oy geçersiz sayılırken Erkan Acar 183 oy, Mahmut Karahan ise 49 oy aldı.

5 meslek gurubunun tamamını alan Erkan Acar ve Mavi listeden 25 Komite ve 10 Meclis üyesi Havza TSO Meclisine seçildiler. Havza TSO yeni meclis üyeleri Erkan Acar, Mustafa Başaran, Yakup Akekin, Dursun İkiz, Recep Teber, Mustafa Köse, Dilaver Kocatepe, Yusuf Alper Gedik, Kemal Savaş ve Saffet Ergin oldu.

Meclis üyeleri, 13 Nisan’da düzenlenecek ilk toplantıda Havza TSO yönetim kurulu başkanını seçecek.

1. Grupta Mavi Liste 32 Turuncu Liste 17 oy aldı, 2. Grupta Mavi Liste 38 Turuncu Liste 4 oy, 3. Grupta Mavi Liste 27 Turuncu Liste 4 oy, 4. Grupta Mavi Liste 56 Turuncu Liste 4 oy, 5. Grupta Mavi Liste 30 Turuncu Liste 19 oy aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Belediye Meclis Üyeliğine Bağımsız Aday
Havza Belediye Meclis Üyeliğine Bağımsız Aday
Havza Ak Parti İlçe Başkanlığında Aday Tanıtımı
Havza Ak Parti İlçe Başkanlığında Aday Tanıtımı