Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*Karahalil Mahallesinden olup, İstanbul da ikamet eden Necip,Şerif ve Aslan Taşdemir’in bileri, Musa, Selami ve Mehmet Taşdemir’in Babaları, ALİ TAŞDEMİR Vefat Etmiştir.

*Yaylaçatı Ömeroğlu Mahllesinden olup, İstanbulda ikamet eden, Ertan, Ercan ve Orhan Çelebinin Babaları, Hüseyin ve Kadir Çelebi’nin abileri, Ramazan, Ersin ve Terzi Mehmet Çelebi’nin Amcaları SEFER ÇELEBİ Vefat Etmiştir.

*25 Mayıs Mahallesinden Ziya Altındaş’ın Oğlu, Doğan ve Merhum Engin Altındaş’ın Abileri, Hakan ve Erkan Altıntaş’ın Babaları, DENİZ ALTINTAŞ Vefat Etmiştir.

*Boyalıca Mahallesinden Hacı Hüseyin Lülebaş’ın eşi, Em.Başkomiser Süleyman Lülebaş’ın Annesi, Hacı DUDU LÜLEBAŞ Vefat Etmiştir.

*Belalan Mahallesinden Ali Sağlam’ın Abisi, Recep Sağlam’ın Babası, HASAN SAĞLAM Vefat Etmiştir.

*Bahçelievler Mahallesinden Merhum Süleyman İşeri’nin Gelini, Erdinç İşeri’nin yengesi, Selahattin ve Nevzat Kul’un kardeşleri, Merhum Musa İşeri’nin eşi, MÜKERREM İŞERİ Vefat Etmiştir.

*Şeyhler Mahallesinden Hacı Hüseyin Yılmaz’ın oğlu, Cemil, Musa ve Yüksel Yılmaz’ın kardeşleri, AYDIN YILMAZ Vefat Etmiştir.

*Yazıkışla Mahallesinden Ramazan ve Yusuf Topçu’nun Babaları, Eski Muhtar Arif Topçu’nun Amcası MUSTAFA TOPÇU Vefat Etmiştir.

*Kamlık Mahallesinden olup, Çorluda ikamet eden, Merhum İsmet Erdem’in oğlu, Mahmut, Ferudun ve Bekir Erdem’in kardeşleri, MEHMET ERDEM Vefat Etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz