KEMAL ZEYBEK ODALARLA BULUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Havza İlçe Başkanı Ertaş Çoban ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte esnaf odalarını ziyaret ettiler.

KEMAL ZEYBEK ODALARLA BULUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Havza İlçe Başkanı Ertaş Çoban ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte; Havza Sınırlı Sorumlu Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı, Madeni İşler ve Marangozlar Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Kahveciler Esnaf Odası, Bakkallar Bayiler ve Manavlar Esnaf Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı ile Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret ederek göreve yeni seçilen ve güven tazeleyen Oda yönetimlerini tebrik etti, görevlerinde başarılar diledi. 

DEMOKRASİ VE SİVİL TOPLUM

Kooperatif, Esnaf ve Ziraat Odaları Başkanları; Bölgemizden olan bir Milletvekilinin Ziyaretinden duyulan memnuniyetle birlikte sıcak ve samimi ortamda sorunlarımızı anlatmanın rahatlığı içerisindeyiz, sorunlarımızı ilgili ve yetkili yerlere taşırsanız, Sık sık Odalarımızı ziyaretinizden ve sorunları yerinde anlatmaktan memnun oluruz! Biçiminde ifade eden oda Başkanları ziyaretten duyulan memnuniyeti ifade ettiler.

Samsun Milletvekili Kemal Zeybek; Sivil Toplum örgütleri ve Esnaf Odaları dayanışmanın en yoğun yaşandığı yerler, demokrasinin vazgeçilmezleridir. Sivil Toplum ve Esnaf Odaları örgütlemeleri yerelde ve genel önemli görevler üstlenirler, üyelerinin haklarını korurken dayanışma örnekleri sergilerler.

Esnaf Odaları, aynı zamanda üyelerinin sorunları ile çözüm bulmada işbirliği yaptıkları yerler olmaları nedeniyle çok önemsiyoruz ve daha güçlü yapıya kavuşmalarını bekliyoruz.

Kooperatif ve Esnaf Odalarının her sorununda hiçbir siyasi ayrım gözetmeksizin ileteceğiniz sorunlarda sizlerle birlikte mücadele edeceğimizin bilinmesini isterim, Odaların sorunları hepimizin sorunudur, sorunları dayanışma ile çözmek daha kolay olacaktır.

Yerelde demokrasinin ilk basamağı sayılan sivil toplum örgütlerine, Odalarımıza, Kooperatiflerimize ve demokrasimize sahip çıkalım, unutmayalım bunlar birbirini tamamlayan unsurlardır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz