ŞAMPİYONA COŞKULU KUTLAMA-Video Haber

Samsun Süper Amatörde mutlu sona ulaşarak (BAL) Bölgesel AmatörLige çıkan Havza Belediye spor, şampiyonluk kutlamasını Mehmetçik meydanında coşkuyla gerçekleştirdi.

ŞAMPİYONA COŞKULU KUTLAMA-Video Haber
Haberin videosu için tıklayın!

Samsun Süper Amatörde mutlu sona ulaşarak (BAL) Bölgesel AmatörLige çıkan Havza Belediye spor, şampiyonluk kutlamasını Mehmetçik meydanında coşkuyla gerçekleştirdi.  Bitime iki hafta kala Samsun da Sporland FK  2-1 mağlup ederek şampiyonluğa uzandı.

Şehir de muhteşem kutlama

Maç sonu Üniversite kavşağından şehir içine görkemli ve coşkuyla giren takım otobüsü şehir içinde tur attıktan sonra kutlama alanında malzemecisinden yöneticisine isimleri tek tek okunarak madalyaları taktim edildi

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, kutlama programında yaptığı konuşmada  “Bugün burada toplanmamıza vesile olan Havzamızın değeri olan Havza Belediye spor’ yaşattığı şampiyonluk dolayısı ile çok mutluyuz her zaman Havza Belediye spor’un yanındayız ve destekçisi olacağız. İlçemize yaşattıkları mutluluktan ötürü kendilerini kutluyor ve BAL liginde de kendilerinin her zaman yanlarında olacağımızın teminatını veriyorum. İnşallah bir dahaki sene de burada aynı şekilde şampiyonluk kutlarız.” diye konuştu.

Başkan Aziz Pekşen “Sezon başında Şampiyon olacağız dediğimizde kimse bize inanmamıştı. Ama biz Şampiyon olacağımızı her platformda söyledik. Çok şükür mutlu sona ulaştık. Çıktığımız bu yolda bizleri bir an olsun yalnız bırakmayan başta Belediye Başkanımız Murat İkiz’ olmak üzere Havza Belediye spor’a gönül veren herkese teşekkür ederim” diye konuştu. Çok zorlu geçen bir sezonda, Havza Belediye spor’u Bal Lige çıkarmanın onuru ve gururunu yaşıyoruz. Bu şampiyonluk tüm Havza’nındır. Şampiyonlukta emeği geçen, bizlerin haran yanımızda hissettiğimiz çok değerli Havzalı iş adamları ve esnaflarına, Kulüp Yönetimimize, Teknik ekibimize, Futbolcularımıza ve taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Şampiyonluk Havzamıza hayırlı olsun.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç'den Uyarı
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç'den Uyarı
Havza'da TMO Buğday Alımına Devam Ediyor
Havza'da TMO Buğday Alımına Devam Ediyor