CHP Yeni Hizmet Binasına Taşınacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Havza ilçe başkanlığı yeni binasına geçmeye hazırlanıyor.

CHP Yeni Hizmet Binasına Taşınacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Havza ilçe başkanlığı yeni binasına geçmeye hazırlanıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Havza ilçe başkanlığı tarafından yakın zamanda Mehmetçik meydanı Halk Bankası üstünde satın alınan hizmet binası için çalışmalara başladılar.

Bir dizi ziyaret kapsamında memleketi Havza’da bulunan CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, CHP İlçe başkanı Ertaş Çoban ile birlikte yeni hizmet binasını gezerek incelemelerde bulundular.

Geniş bir alanda ve modern bir yapıya kavuşturularak üyelerinin hizmetine açılacak olan Parti binası için ön incelemeler tamamlandı. CHP Havza İlçe Başkanlığı hizmet binası Nisan ayı içerisinde yeni binasına taşınmayı hedefliyor.

CHP Havza İlçe Başkanı Ertaş Çoban; “Değerli üyelerimizin katkıları ile hizmet binamızı yakın zamanda satın aldık. Binanın içinde revizyon ve bakım yapılması gereken yerler mevcut bunun ile ilgili olarak CHP Samsun Milletvekilimiz Kemal Zeybek gerekli çalışmaları başlattı. Çok yakın zamanda buraya taşınarak siyasi faaliyetlerimizi buradan sürdüreceğiz” dedi.

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek; “Yeni hizmet binasının tadilat çalışmalarına yakın zamanda başlama kararı aldık. Üyelerimizin modern ve kullanılı bir ortamda bulunmaları için elimizden Havza İlçe örgütümüze bu konuda desteğimizi vereceğiz. İlçe başkanımız ile binanın ön incelemesini yaptık. Tadilat çalışmalarına hız vererek Nisan ayı içerisinde buranın tamamlanmasını hedefliyoruz. İlçemize, partimize ve partililerimize şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz