Havza’da Atletizm Seçmeleri Yapıldı

Atletizm Federasyonu’nun ’Atletizm Geliştirme Projesi’nin elemeleri Havza’da yapıldı.

Havza’da Atletizm Seçmeleri Yapıldı

Atletizm Federasyonu’nun ’Atletizm Geliştirme Projesi’nin elemeleri Havza’da yapıldı.

Havza Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Atletizm Federasyonu koordinesinde Samsun İl Atletizim temsilciliği 2018 seçme yarışmaları düzenlendi. Elemelerde başarılı olan sporcuların Samsun merkezde yapılacak olan il karması yarışmalarında Havza’yı temsil edeceği açıklandı.

1500 Erkeler, 1500 Kız ve 2000 Metre Erkeler koşuları düzenlendi. Hilmi Tunalı Caddesi üzerinde yapılan koşularda 2004 ve 2003 doğumlu öğrenciler dereceye girmek için mücadele ettiler.

Havza Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Taşpınar, ’’Elemelerimiz 7 Mart 2018 tarihinde ilçemizde yapıldı. Yarışlarda ilk 3 dereceye giren sporcularımız Samsun’da yapılacak olan il karması yarışlarında İlçemizi temsil edeceklerdir. Kendilerine başarılar diler, sporcuların yarışlara katılması konusunda hassasiyet gösteren Öğretmenlerimize teşekkür ederim. Hedefimiz Havza’da var olan değerlerimizi ortaya çıkarıp ülke sporuna hizmet etmeleri için elimizden gelen desteği vermek’’ diye konuştu.

Dereceye Giren Öğrenciler

2000 metre 2003 Doğumlu erkek öğrencilerde birinci Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi Mustafa Berkan Erken, ikinci Havza MTAL öğrencisi Recep Aslan ve üçüncü Havza MTAL öğrencisi Uğur Ekinci.

1500 metre 2004 doğumlu Kız Öğrencilerde birinci 25 Mayıs Ortaokulu öğrencisi Büşra Dağdelen, ikinci Ilıca Ortaokulu Öğrencisi Fatma Özdemir ve üçüncü Makbule Yusuf Ölçer Öğrencisi Meliha Gül.

1500 metre 2004 doğumlu erkek öğrencilerde birinci Vakıfbank Atatürk Ortaokulu öğrencisi Mithat Sarıyaprak, ikinci Ilıca Orta Okulu öğrencisi Gökhan Dirican ve üçüncü yine Ilıca ortaokulu öğrencilerinden Bedrettin Dündar dereceye girdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun'da Okullar Arası Futbol Turnuvası
Samsun'da Okullar Arası Futbol Turnuvası
Tuncer Keskin, MHP’den Başkan Adayı
Tuncer Keskin, MHP’den Başkan Adayı