ASARCIK NÜFUS MÜDÜRÜ İHSAN KOÇ EMEKLİ OLDU

Aslen ilçemiz Dereköy Mahallesinden olan Asarcık Nüfus Müdürü İhsan Koç emekliliğe ayrıldı.

ASARCIK NÜFUS MÜDÜRÜ İHSAN KOÇ EMEKLİ OLDU

Aslen ilçemiz Dereköy Mahallesinden olan Asarcık Nüfus Müdürü İhsan Koç emekliliğe ayrıldı.

1984 yılında Havzada başlamış olduğu memuriyet hayatını nüfus müdürü olarak noktaladı. İlçemiz Havza nüfus müdürlüğünde 1993-2004 yılları arasında görev yapan İhsan Koç, 2004 yılında Asarcık ilçe Müdürü olarak atanmış ve yaklaşık 13 yıldır bu görevi yapmakta idi. 20 Şubat 2018 tarihinde emekliliğe ayrılma kararı almıştır.

Başarılı bir şekilde ve herkesin sevgisini kazanarak, güler yüzlü bir memur ve müdür olarak hatırlanacak olan İhsan Koç için Asarcık kaymakamlığı tarafından Asarcık’ta düzenlenen veda yemeğine, kaymakam Fatih İzmir, belediye başkanı Şerif Kılağuz, emniyet müdürü Cengiz Metin Jandarma komutanı İbrahim İgal, ve diğer protokol üyeleri, nüfus müdürlüğü çalışanları katıldılar.

Düzenlenen veda yemeğinde emekliye ayrılan İhsan Koç’a yapmış olduğu hizmetler anısına kaymakam ve belediye başkanı tarafından plaket takdim edildi.

Veda yemeğinde bir konuşma yapan İhsan Koç şu ifadelere yer verdi. 33 yıllık memuriyet hayatımı bugün itibari ile noktalamış bulunuyorum. Bu 33 yıl içerisinde görev yaptığım kurumlarda her zaman vatandaşımıza karşı güler yüzlü ve samimi olmayı kendime prensip edindim. Memuriyet hayatım süresince kalbini kırdığım insan yoktur, varise de onlardan haklarını helal etmelerini istiyorum. Allah’ıma çok şükür huzurlu ve sağlıklı bir şekilde Nüfus Müdürlüğü makamından emekli olmak nasip oldu. Bu veda yemeğini tertip eden başta kaymakamımız ve belediye başkanımız olmak üzere diğer mesai arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarken Allah sizlerde sağlıklı ve huzurlu bir şekilde böyle anlamlı veda ile emekli olmayı nasip etsin diyor hepinize çok teşekkür ediyorum dedi.

Gazetemiz adına emekli müdürümüz İhsan abimize emeklilik hayatında başarılar ve sağlıklı günler temenni ederiz.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Subaşı Ailesinin Acı Günü
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz
Geçen Hafta Kaybettiklerimiz