Havzalı Muhtarlar Afrin’den Döndü

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Türk Askerine destek olmak amacıyla sınırda görev yapan askerleri ziyaret ettiler.

Havzalı Muhtarlar Afrin’den Döndü

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Türk Askerine destek olmak amacıyla sınırda görev yapan askerleri ziyaret ettiler.

Havza’dan Havza Muhtarlar Derneği üyeleri olarak Ahmet Çavdar başkanlığında sınıra giden 20 muhtar bir dizi ziyaret sonrası ilçemize döndüler.

Çavdar gezi kapsamında ilk olarak Arsus ilçesini ziyaret ederek burada Kaymakam Musa Sarı ile görüştüklerini daha sonra ise askerleri ziyaret için Kumlu İlçesi Kaymakam Adnan Karaosmanoğlu'nu ziyaret ettiklerini belirtti.  

Samsun Havza İlçesi Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ve yönetim kurulu üyeleri, TSK’nin “Zeytin Dalı Harekâtı” kapsamından sınırda görev yapan askerlere moral vermek amacı ile sınır karakoluna ziyarette bulundu. Sınır Karakolu ziyaretinden önce İlçe Kaymakamımız Adnan Karaosmanoğlu’nu makamında ziyaret eden heyet daha sonra Kaymakam Karaosmanoğlu eşliğinde sınırdaki askerleri ziyaret etti. Nazik ve düşünceli ziyaretlerinden dolayı başta dernek başkanı olmak üzere herkese teşekkür eden Kaymakam Karaosmanoğlu, hatıra fotoğrafının ve sınır ziyaretinin ardından program son buldu.

Ahmet Çavdar; “Ziyaretler kapsamında Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören gazilerimizi ziyaret ettik. Burada gazilerimiz ile bir süre sohbet etme imkanı bulduk ve kendilerine geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. “ dedi.

Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ziyaretin ikinci günü ise Adana İmamoğlu ilçesine geçtiklerini ve burada ilçe Kaymakamı Alper Tanrısever ile buluştuklarını belirterek; “İlçemiz eski kaymakamı sayın Alper bey ile bir süre makamında görüştükten sonra Afrin şehitlerimizden Halis Koca’nın kardeşinin evini ziyaret ederek burada kardeşi ve dayısı ile görüşerek kendilerine Havzalılar adına taziyelerimizi bildirdik. Burada bizi çok iyi bir şekilde ağırlayan Kaymakamımız Alper Tanrısever’in Havza’ya selamını getirdik” Dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun'da Okullar Arası Futbol Turnuvası
Samsun'da Okullar Arası Futbol Turnuvası
Tuncer Keskin, MHP’den Başkan Adayı
Tuncer Keskin, MHP’den Başkan Adayı