Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*Demiryurt Mahallesinden Merhum Sait Şahin’in torunu, Mustafa Şahin’in oğlu, Piyade Asb. Kd.Çvş. GÖKSU ŞAFAK ŞAHİN Afrinde yürütülen operasyonlarda ŞEHİT OLMUŞTUR.

*Başpelit Mahallesinden olup, İskenderun da ikamet eden, Hakkı Yüksel’in eşi, Mevlüt, Hüsamettin, ve Halit Yüksel’in Ablaları, GÜLBEYAZ YÜKSEL Vefat Etmiştir.

*Bekdiğin Mahallesinden Şuayip Şengül, Gülbey Yılmaz ve Ahmet Uysal’ın Kayınpederleri BEKİR BAYDAR Vefat Etmiştir.

*Mısmılağaç Mahallesinden Asım, Kadir, Nejdet Ayan’ın Babaları, Hacı MURAT AYAN Vefat Etmiştir.

*Mısmılağaç Mahallesinden Recep Bozkurt’un oğlu, Mecit ve Ramazan Bozkurt ve Seyit Ahmet Dikmen’in yeğenleri, HAYATİ BOZKURT Vefat Etmiştir.

*Asarcık Armutlu Mahallesinden Balıkcı Yüksel Gümüş’ün Babası, Ümit ve Fatih Gümüş’ün dedesi RÜŞTÜ GÜMÜŞ Vefat Etmiştir.

*Sivrikese Mahallesinden olup, Merzifon da ikamet eden, Lokantacı Hacı İsmail Keskin’in oğlu, Bayram ve Halis Keskin’in kardeşleri, Hakkı Keskin’in Babası, Mehmet Keskin’in Amcası Hacı YURDAY KESKİN Vefat Etmiştir.

*Kuşkonağı Mahallesinden olup, İcadiye Mahallesinden ikamet eden, PTT Em. Necmi Boyracı’nın eşi, Tuğba Aslan ve Semih Boyracı’nın Anneleri, Aydın CHP Milletvekili Bülent Tezcan’ın Halası ZEYNEP BOYRACI Vefat Etmiştir.

*Memduhiye Mahallesinden Lokantacı Serhat ve Hasan Bülbülün Babaları, DURSUN BÜLBÜL Vefat Etmiştir.

*Ilıca Mahallesinden Ramazan ve Şuayip Çiçek’in Anneleri FEVZİYE ÇİÇEK Vefat Etmiştir.

*Aşağı Yavucuk Mahallesinden olup, Kavak’ta ikamet eden, Ahmet Çetin’in Ablası, Ahmet Hamdi Boyracı’nın teyzesi, İsa Kılıç’ın Halası, NECİBE SAYIM Vefat Etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun'da Okullar Arası Futbol Turnuvası
Samsun'da Okullar Arası Futbol Turnuvası
Tuncer Keskin, MHP’den Başkan Adayı
Tuncer Keskin, MHP’den Başkan Adayı