Başkan İkiz Sevgililer Gününde nikah kıydı

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde nikah kıydı. İkiz 14 Sevgililer Günü için 20 çiftin nikah randevusu aldığını belirtti.

Başkan İkiz Sevgililer Gününde nikah kıydı

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde nikah kıydı.  İkiz 14 Sevgililer Günü için 20 çiftin nikah randevusu aldığını belirtti.

Sevgililer Günü'nde dünya evine giren ilk çiftin nikahlarını Havza Belediye Başkanı Murat İkiz kıydı.

Nikah tarihi olarak 14 Şubat Sevgililer Günü belirleyen Seynur ve Mustafa Güvenç’i yalnız bırakmayan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, sağlık ve mutlu bir ömür geçirmeleri temennisinde bulundu.

Havza Belediyesi Nikah Salonunda gerçekleştirilen nikah merasiminde Seynur ve Mustafa Güvenç de her cihanda birliktelik ve mutluluklar dileyen Başkan İkiz; “Arkadaş, dostluk ilişkileri, aile, akraba ve komşu ilişkileri hep sevgiyle güzelleşir, sevgiyle süreklilik kazanır. Sevgi hayatın kaynağıdır. Sevgisiz ilişkiler uzun ömürlü olmaz. Onun için hayatınızdan sevgiyi hiçbir zaman eksik etmeyin. Bu özel günler kırgınlıkların ortadan kaldırılması için önemli bir fırsat sunuyor. Böylesi özel günlerde sevdiklerinizi arayın, halini sorun aradaki kırgınlıklar ortadan kalksın, sevgi her yerde daim olsun. Bu gün sizin ile birlikte 20 çiftimiz dünya evine giriyor. Tüm çiftlerimize uzun sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum.” Dedi.

14 Şubat Sevgililer Günü’nün kendilerine uğur getirmesini dileyen Seynur ve Mustafa Güvenç’i çifti, nikahlarını Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’in kıymasından mutluluk duyduklarını belirterek; “ Evlilik tarihimizin böylesi özel ve anlamlı bir günde olması bizleri ayrıca sevindirdi.” Dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun'da Okullar Arası Futbol Turnuvası
Samsun'da Okullar Arası Futbol Turnuvası
Tuncer Keskin, MHP’den Başkan Adayı
Tuncer Keskin, MHP’den Başkan Adayı