Ziraat Odası Yeni Görüntüsü İle Taktir Topluyor

İlçemizde faaliyet gösteren Havza Ziraat Odası fiziki tadilat çalışmalarını tamamlayarak modern bir görünüme kavuştu.

Ziraat Odası Yeni Görüntüsü İle Taktir Topluyor

Havza Ziraat Odası modern hizmet verebilmek için yapılan tadilat çalışmalarını tamamladı.

İlçemizde faaliyet gösteren Havza Ziraat Odası fiziki tadilat çalışmalarını tamamlayarak modern bir görünüme kavuştu.

Ziraat Odasının yenilenen Toplantı, Başkanlık, Muhasebe, online işlemler ve zirai ilaçlar satış bölümünün tadilat çalışmaları sonrası yeni görüntüsü ile çiftçinin taktirini topluyor.

Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç, Oda üyelerimizin oylarıyla seçildiğimiz bu makamda verdiği tüm sözleri 3 yılda yerine getirdiklerini ifade etti. Genç; “İlçemizde uzun zamandır faaliyet gösteren Ziraat Odası eski atıl yapısından kurtulması için çalışmalarımızı tamamladık. Öncelikli olarak ilk göreve geldiğimiz kullanılmayan ve atıl vaziyette olan üst katımızı kullanılabilir ve modern görüntüsüne toplantı ve başkanlık odası bölümlerini ekleyerek kullanıma açmıştık. Son çalışmamız olan fiziki iyileştirmede çiftçimiz iş ve işlemleri ile ilgilenilen birinci katımız revizyondan geçerek modern görüntüsüne kavuştu. Zirai ilaç satış bölümümüz kurumsal bir kimliğe kazandırılarak giren veya çıkan tüm tohum ve ilaçlar bilgisayar ortamında yapılmaktadır. Vaat ettiğimiz gibi şuan verdiğimiz tüm sözleri yerine getirdik, odamıza 1 mühendis alacağız demiştik 4 mühendisimiz çiftçimiz için çalışıyor. Tüm sistemler online ve bilgisayar üzerinden hizmet verilmekte olup, hak ve hukuk çerçevesinde kayırmacılık veya kimseye ayrımcılık tanımadan her üyemize eşit hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

Göreve geldiklerinde odanın geçmişten kalan borçlarını ödediklerini belirten Başkan Genç; “ Hizmet için geldik odamız modern görüntüsü ve çalışanları ile Havzalı çiftçimize hizmet etmeye devam ediyor. Vaatlerimiz harici odamıza alacağımız hizmet aracı ile bünyemizde çalışan mühendislerimiz köy köy vatandaşımızı ziyaret ederek sorunları ve çözüm önerilerini sunacaklardır. Hizmet aracımız 1 veya 2 aya kadar almayı planlıyoruz, çiftçilerimize şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2019'un İlk Toplantısı Yapıldı
2019'un İlk Toplantısı Yapıldı
HAVZA BELEDİYE SPOR İKİNCİ DEVREYE HAZIR
HAVZA BELEDİYE SPOR İKİNCİ DEVREYE HAZIR