Şoförler Odası Seçiminde 4 Aday Yarışacak

25 Şubat Tarihinde Yapılacak Şoförler Odası Genel Kurulda uzun süredir Cemiyet başkanlığını yürüten Mevcut Başkan Ahmet Subaşı seçimlere aday olmayacağını bildirdi.

Şoförler Odası Seçiminde 4 Aday Yarışacak

İlçemizde faaliyet gösteren Havza Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası 2018 yılı Olağan Genel Kurul toplantısını 25 Şubat tarihinde Havza Belediye Kültür Sarayında yapacak.

               Seçimli yapılacak olan olağan genel kurulda şoförler ve otomobilciler yeni başkan ve yönetim kurulunu seçecek.  İlçemizde faaliyet gösteren Havza Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası genel kurulunun yaklaştığı şu günlerde başkanlık için 4 adayın aday olacağı öğrenildi.

               Oda tarafından yapılan açıklama 2018 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısının 25 Şubat 2018 tarihinde Pazar günü, saat: 12.00 ’de Havza Belediye Kültür sarayında yapılacağı, çoğunluk sağlanamadığı takdirde toplantının 04 Mart 2018 tarihinde Pazar günü saat 12.00 aynı yerde yapılacağı bildirildi.

               Genel Kurulda uzun süredir Cemiyet başkanlığını yürüten Mevcut Başkan Ahmet Subaşı seçimlere aday olmayacağını bildirdi.

Mevcut Başkanın aday olmaması sonucu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimlerin 4 liste halinde gidilecek. Oda başkanlığı için Çetin Gül, Kaşif Ocak, Ertuğrul Pekpolat ve Ersin Şener’den oluşan 4 adayın başkanlık için geçen isimler arasında.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Yılan Özel Otomobile Girdi
Havza’da Yılan Özel Otomobile Girdi
9 Bin 842 Adet uyuşturucu Hap Ele Geçirildi
9 Bin 842 Adet uyuşturucu Hap Ele Geçirildi