Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği olağanüstü meclis toplantısı gerçekleştirildi

Ankara’da bir otelde düzenlenen olağanüstü meclis toplantısı, birlik ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci başkanlığında yapıldı.

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği olağanüstü meclis toplantısı gerçekleştirildi

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği olağanüstü meclis toplantısı gerçekleştirildi.

Ankara’da bir otelde düzenlenen olağanüstü  meclis toplantısı, birlik ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci başkanlığında yapıldı.

Bahçeci, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, meclisin birliğin iş ve işlemlerinin daha hzılı olarak yönetilmesi adına alınması gereken kararlardan ötürü olağanüstü olarak toplandığını dile getirdi.

Toplantıya birliğin Meclis Başkan Vekili ve Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, birlik üyesi belediye başkanları ile meclis üyeleri katıldı.

Toplantı sonrası bir açıklama yapan Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği Meclis Başkan Vekili ve Havza Belediye Başkanı Murat İkiz yapılan toplantı ile Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliğinin iş ve işleyişini kolaylaştırılacak kararlar alındığını belirterek; “Jeotermal kaynaklar önemli. Jeotermal ve yenilenebilen enerji kaynaklarımızın iyi bir şekilde kullanılması ve ülkemizin uluslar arası termal turizm pastasındaki payını arttırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu bağlamda birliğimizin iş ve işleyişini hızlandıracak olan bir takım kararlar aldık. Ülkemize ve birliğimize hayır olsun.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2019'un İlk Toplantısı Yapıldı
2019'un İlk Toplantısı Yapıldı
HAVZA BELEDİYE SPOR İKİNCİ DEVREYE HAZIR
HAVZA BELEDİYE SPOR İKİNCİ DEVREYE HAZIR