Evde Eğitim Öğrencisi Okul 2. Oldu

Havza Milli Eğitim Müdürlüğünce evde eğitim verilen lise öğrencisi için karne töreni gerçekleştirildi.

Evde Eğitim Öğrencisi Okul 2. Oldu

Havza Milli Eğitim Müdürlüğünce evde eğitim verilen lise öğrencisi için karne töreni gerçekleştirildi.

Geçirmiş olduğu rahatsızlıktan dolayı evde eğitim almakta olan , 1.dönem başından itibaren okul idaresi ve öğretmenleri tarafından büyük fedakarlıklarla  evde eğitimi sürdürülen 25 Mayıs Anadolu Lisesi 10.Sınıf Öğrencisi Fatma Tural’a İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hüsamettin Elmas, Okul Müdürü Mustafa Hilmi Alparslan, Edebiyat öğretmeni Abdurrahim Toprak ve Öğrenci arkadaşları öğrenciyi evinde ziyaret ederek, karnesi ve Takdir Belgesi verildi.

Okul Müdürü M.Hilmi ALPASLAN; “Fatma kızımızın 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı başında okulumuza geldi, Öğrencimize  bu süreçten itibaren her türlü desteği sağlamaya çalıştıkl, moral, motivasyon ve başarı  açısından kendisine Rehber Öğretmenimiz Veysel ÇETİN tarafından sürekli rehberlik yapıldı, Öğrencimizin özel isteği olan bağlama öğrenme merakının Müzik Öğretmenimiz Yılmaz CEYLAN  tarafından büyük fedakarlıklarla sürdürüldü, ders öğretmenlerimizin Fatma TURAL’ın öğrenme merakı ve azmini hayranlıkla anlattıklar 1. dönem sonunda öğrencinin 94.00 başarı puanıyla okul ikincisi durumundadır, öğrencimizin bu başarısında emeği olan tüm öğretmenlerimize, gayretinden dolayı öğrencimize ve özellikle öğrencimize büyük destek sağlayan ailesine teşekkür ederim” dedi.

Karnesini ve Takdir Belgesini veren Şube Müdürü Hüsamettin Elmas öğrencimizi başarılarından dolayı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Elmas; “Eğitim almak isteyen ve okula gelip gidemeyen öğrencilerimiz için evde eğitim vermemiz gerekirse evde, hastanede eğitim vermemiz gerekirse hastanede eğitim vereceğiz. Öğrencimizin ve bütün öğrencilerimizin Milli Eğitim camiası olarak yanında olduklarını her türlü desteği sunma gayreti içerisinde bulunmaya hazırız" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2019'un İlk Toplantısı Yapıldı
2019'un İlk Toplantısı Yapıldı
HAVZA BELEDİYE SPOR İKİNCİ DEVREYE HAZIR
HAVZA BELEDİYE SPOR İKİNCİ DEVREYE HAZIR