İLK KIVILCIM HAVZA SPOR HAZIRLIK MAÇLARI OYNADI

U14 İlk kıvılcım Havza futbol takımımız hazırlık maçında Vezirköprü GSMH U14 takımını ağırladı. U14 futbol takımımız, ligin başlamasına az bir zaman kala sahasında Vezirköprü GSMH takımıyla hazırlık maçı yaparak değerlendirdi.

İLK KIVILCIM HAVZA SPOR HAZIRLIK MAÇLARI OYNADI

U14 İlk kıvılcım Havza futbol takımımız hazırlık maçında Vezirköprü GSMH U14 takımını ağırladı. U14 futbol takımımız, ligin başlamasına az bir zaman kala sahasında Vezirköprü GSMH takımıyla hazırlık maçı yaparak değerlendirdi. Dostça geçen maçlarda, U14 takımımız sahadan mağlup ayrılarak eksiklerini görme fırsatı bulmuştur. 13 Ocak ta başlayacak olan ligde İlk kıvılcım Havza spor Kulübü olarak çocuklarımızın kendilerini gösterme için önemli bir fırsat, bu düşünce ile başlayacak olan U14 liginde teknik ekip ve futbolcu kardeşlerime başarılar diliyorum.

İLK KIVILCIM HAVZA SPOR PLAY OFF OYNAYACAK

İlk kıvılcım Havza spor küçük kızlar voleybol takımı Havza Kapalı spor salonunda Samsun TED Koleji kız voleybol takımıyla yapmış olduğu karşılaşmadan 3-0 gibi net galibiyet alarak play off oynama hakkı kazanmıştır. İlk kıvılcım Havza spor kulübü genç kızlarımız voleybolda da ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havzalı Güreşçi Birinci Oldu
Havzalı Güreşçi Birinci Oldu
HAVZA GALİBİYETİ KAÇIRDI 1-1
HAVZA GALİBİYETİ KAÇIRDI 1-1