Futbol Turnuvasının Şampiyonu Havza Eğitim Bir Sen

Samsun Eğitim-Bir-Sen Öğretmenler Arası Futbol Turnuvasında Şampiyon Havza Eğitim Bir Sen Oldu.

Futbol Turnuvasının Şampiyonu Havza Eğitim Bir Sen

Samsun Eğitim-Bir-Sen Öğretmenler Arası Futbol Turnuvasında Şampiyon Havza Eğitim Bir Sen  Oldu.

Eğitim-Bir-Sen Samsun 1 Nolu Şubesi öncülüğünde düzenlenen ‘Öğretmenler Arası Futbol Turnuvası’ 15 ilçenin katılımıyla öğretmenlerin kaynaşmasına vesile oldu.

Eğitim-Bir-Sen Samsun1 Nolu Şubesinin ilçeler arası futbol turnuvası 15 takımın katılımıyla başlayan “Öğretmenler Arası Futbol Turnuvası”nda heyecan oynanan final maçıyla sona erdi. Final maçını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürüAhmet Güral Karayılmaz, Eğitim-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nejdet Güneysu, Şube yönetimi, ilçe temsilcileri ve çok sayıda taraftar izledi.

Eğitim Bir Sen Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvasında turnuvayı 3. olarak Tekkeköy Eğitim Bİr Sen  tamamladı.

Havza ile Çarşamba arasındaki son dereceli çekişmeli geçen final maçını 3-1 ‘lik skorla üstünlük sağlayan Havza Eğitim Bir Sen, Eğitim Bir Sen Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvasında şampiyonluk kupasının da sahibi oldu.

Havza Eğitim Birsen Başkanı Numan Kurt; “Samsun Eğitim-Bir-Sen’in ilçeler arası düzenlemiş olduğu futbol turnuvasında çok güçlü rakiplerini geride bırakarak söz verdiği ve söz verdiğimiz gibi şampiyon olup kupayı Havza’ya getirdiğimiz için çok mutluyum. Havza EBS-S’de oynayan futbolcu dostlarıma gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Öğrenci Meclisi İlçe Temsilcisi Seçimi Yapıldı
Öğrenci Meclisi İlçe Temsilcisi Seçimi Yapıldı
ADD Ve Havza CHP İlçe Başkanlığından Anma Programı
ADD Ve Havza CHP İlçe Başkanlığından Anma Programı