LİDER HAVZA YOL’U GEÇTİ 1-2

Samsun Süper Amatör Ligde 8. Haftada şampiyonluk yolunda ilerleyen Havza Belediye spor Samsun Yol spor’a konuk oldu.

LİDER HAVZA YOL’U GEÇTİ 1-2

Samsun Süper Amatör Ligde 8. Haftada şampiyonluk yolunda ilerleyen Havza Belediye spor Samsun Yol spor’a konuk oldu. Geçtiğimiz haftayı bay geçen Havza belediye spor’a bay geçtiği ara yaramış olmalı ki yol spor karşısında hem güzel oyun ve de almış olduğu galibiyet hedefine adım adım yaklaştırmakta.

Karşılaşmanın ilk yarısında iki takımda kontrollü bir oyun sergilerken müsabakanın 10. dakikasında ev sahibi yol spor kazandığı penaltıyı gole çeviremeyince temsilcimiz Havza spor oyunda üstünlük kurmaya başladı 19 ve 40. Dakikalarda Yasin ve Semih’le bulduğu gollerle ilk yarıyı 0-2 galip tamamladı.

İkinci yarıya ise top bi o kalede bi bu kalede oyunda Havza spor’un üstünlüğü Seyir zevkinin yüksek olduğu mücadelede ev sahibi yol spor’ un 90 da bulduğu gol maçın skorunu tayin etti.1-2

Bu sonuçla Havza belediye spor liderliğini sürdürürken en yakın ekiple arasındaki puan farkı 3 oldu. Haftaya evimizde ligin son sırasındaki ılıca cedit sporu konuk edecek olana Havza belediye spor bu karşılaşmadan da 3 puan hedeflemekte.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Öğrenci Meclisi İlçe Temsilcisi Seçimi Yapıldı
Öğrenci Meclisi İlçe Temsilcisi Seçimi Yapıldı
ADD Ve Havza CHP İlçe Başkanlığından Anma Programı
ADD Ve Havza CHP İlçe Başkanlığından Anma Programı