Kızılay’dan teşekkür belgesi

Havza Kaymakamı Metin Yılmaz ve Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam’a kan bağışı toplamam çalışmalarına vermiş oldukları katkıdan ötürü teşekkür belgesi verildi.

Kızılay’dan teşekkür belgesi

Havza Kaymakamı Metin Yılmaz ve Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam’a kan bağışı toplamam çalışmalarına vermiş oldukları katkıdan ötürü teşekkür belgesi verildi.

Samsun Kızılay Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram ve Kızılay Havza Şubesi Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Çörekçioğlu ilk olarak Havza Kaymakamı Metin Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Samsun Kızılay Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram  yapılan tüm çalışmaların kan bağışı oranlarını arttırmak için olduğunu belirterek; “ Türk Kızılayı’nın ülkenin ihtiyacı olan kan ve kan ürünlerini düzenli, gönüllü, bilinçli kan bağışçılarından karşılaması ve kan bağışı bilincinin toplumda yaygınlaştırılması için yapmış olduğu çalışmalara vermiş olduğunuz destek ve göstermiş olduğunuz duyarlılık için teşekkür ederiz.” dedi.

Havza Kaymakamı Metin Yılmaz ise kan bağışı gibi hassas konularda her zaman desteklerinin devam edeceğini belirterek; “ İlçemizde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen bir proje kapsamında düzenlenen kan bağışı kampanyası ile bizlerde Kızılay’a destek olmak istedik.  Ama her zaman birilerinin kan ve kan ürünlerine ihtiyacı olacağını bilmeliyiz. Bu yüzden ‘Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır. Bağışlanan her kan bir can kurtaracaktır” dedi.

Ziyaretin sonunda Samsun Kızılay Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram, Havza Kaymakamı Yılmaz’a teşekkür belgesi takdim etti.

Samsun Kızılay Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram ve Kızılay Havza Şubesi Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Çörekçioğlu daha sonra Havza İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam’ı ziyaret ettiler.

Sağlam kan bağışının önemine işaret ederek, şunları kaydetti; “ Kampanya ile halkımızın kan bağışına olan duyarlılığını arttırmak istedik. Kan bağışı sayısını arttırmak istedik. Milli Eğitim camiası ve öğretmenler olarak 24 saat öğrencilerimizin yanında olduğumuz gibi halkımızın da yanındayız. Düzenlediğimiz kampanya ile 120 ünite kan bağışında bulunuldu. İnşallah daha geniş katılımlı bağış kampanyaları düzenleyeceğiz. Kampanyamıza destek veren herkese teşekkür ederim.” Dedi.

Ziyaretin sonunda İİçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, "Kan Bağışı Can Bağışı" projesinde iştirakçi olan Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Mustafa Gözüak ve proje sorumlusu öğretmen Selma Bayır’a Samsun Kızılay Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram ve Kızılay Havza Şubesi Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Çörekçioğlu tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Öğrenci Meclisi İlçe Temsilcisi Seçimi Yapıldı
Öğrenci Meclisi İlçe Temsilcisi Seçimi Yapıldı
ADD Ve Havza CHP İlçe Başkanlığından Anma Programı
ADD Ve Havza CHP İlçe Başkanlığından Anma Programı