Eski Özel Harekat Polisi Selahattin Şener Vefat Etti

1994 yılında Türkiye’nin ilk özel harekatçıları arasında bulunan ve Günaydoğu’da Dağ Aslanları olarak anılan Eski Özel harekat polisi Selahattin Şener (Sarı Selahattin) İzmir’de çalıştığı özel bir firmada yaşanan patlama olayı nedeniyle ağır yaralandı.

Eski Özel Harekat Polisi Selahattin Şener Vefat Etti

1994 yılında Türkiye’nin ilk özel harekatçıları arasında bulunan ve Günaydoğu’da Dağ Aslanları olarak anılan Eski Özel harekat polisi Selahattin Şener (Sarı Selahattin)  İzmir’de çalıştığı özel bir firmada yaşanan patlama olayı nedeniyle ağır yaralandı.

Bozyaka Araştırma Devlet Hastanesi tedavi altına alınan Şener %85 yanık teşhisiyle tedavi gördüğü hastanede 2 günlük yaşam mücadelesini kaybederek Hakkın Rahmetine Kavuştu.

İlçemize getirilen Selahattin Şener’in naşı Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Çörekçi, Ak Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir, MHP ilçe başkanı Uğur Yıldırım, Şener ailesinin yakınları, arkadaşları ve Havza halkının katılımı ile Havza Kevser Camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı ile şehir mezarlığına defnedildi.

Merhuma Allah’tan Rehmet Kederli Ailesine başsağlığı dileriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Samsun'da Okullar Arası Futbol Turnuvası
Samsun'da Okullar Arası Futbol Turnuvası
Tuncer Keskin, MHP’den Başkan Adayı
Tuncer Keskin, MHP’den Başkan Adayı