Havzalı uyanmıştır. 50 yıldır Havzanın kaderi ile oynayanları artık bilmektedir

Havza’da Ak Parti İlçe Teşkilatı 69. İlçe Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Havzalı uyanmıştır. 50 yıldır Havzanın kaderi ile oynayanları artık bilmektedir

Havza’da Ak Parti İlçe Teşkilatı 69. İlçe Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz “Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediyemiz, İl Başkanlığımız, İlçe Teşkilatımız ve Belediyemiz ile büyük bir uyum ve huzur içerisinde ilçemize hizmet etmeye ediyoruz.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz yapmış olduğu konuşmada; “İlçemizdeki bu huzuru ve hizmetleri bozmak ve engellemek isteyenler yine sahneye çıktılar. Geçmiş 50 yıldır Havzanın kaderi ile oynayanların çocukları torunları şimdi yeniden sahneye çıkarak Havza’da ki bu huzur ortamını bozmak için çalışıyorlar.  Bu gün Ak Partide yer bulamayan, AK Partiden atılanlar ve çıkar sağlayamayanlar, Havza halkını sömüren tefeci ve faizciler, 25 yıldır fakir fukaranın hakkını yiyip vakıf malını gasp edenler, Havza Belediyesine ve büyükşehir belediyesine borcunu ödemeyenler, 15 yıldır belediyemizden menfaat sağlayamayanlar, 15 yıllık bu gelişim ve hizmetin önü kesmek için yine bir gayret içerisine girdiler. Artık Havza eski Havza değil bu huzur artmanı bozup ilçemize yapılan hizmetlerin önünü kesemeyecekler. Yatırımları engelleyemeyecekler. Artık bu kişiler bilsin ki 50000 bin Havzalı uyanmıştır. 50 yıldır Havzanın kaderi ile oynayanları bilmektedirler. Havzalı hemşerilerimiz artık bunlara itibar etmemektedir. Havza halkı içersinde de zaten itibarları bitmiştir.”

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ilçe yapılan yatırımlar hakkında bilgiler vererek; “İlçemiz maalesef 50 yıldır göç vererek devamlı ufalmış, nüfusu düşmüş, siyasi ve ekonomik acıdan kan kaybetmiştir. Son 15 yılda 50 yıllık bu açığı kapatmak için geceli gündüzlü 24 saat çalışarak Havzanın gelecek 50 yılını inşa etmeye çalışıyoruz. İnşallah yapılacak tatil merkezi ve altyapısı tamamlanan Havza Organize Sanayi Bölgesinde yapılacak yatırımlar ile Havza göç alan, termal turizm, sağlık ve sanayi merkezi bir ilçe olacak. Önümüzdeki 50 yılda Havza tekrar Samsunda ve Karadeniz’de adından söz ettiren bir ilçe olacak.” Dedi.

Ak Partimizin 2001 yılındaki kuruluşuna kurucular kurulu olarak başvurmuş, 2002 yılında da Samsun Milletvekili Aday Adayı olarak girdiğimiz ilk seçimde Havza’dan yüzde 35 oy aldık. Son referandumda ise bu oranını iki katına çıkarak yüzde 70’e yükselttik ve Samsun ilçeleri arasında en fazla oyunu arttıran 2. İlçe olarak ödül aldık. Bundan sonraki hedefimiz 2019’da bu başarı çıtamızın üstüne koymak.  Bu gün 8 aydır ilçemizde Büyükşehir Belediyemiz, İl Başkanlığımız, İlçe Teşkilatımız ve Belediyemiz uyum ve huzur içerisinde halkımıza hizmet için çalışmaktayız.” Dedi.

Ak Parti İlçe Başkanlığı Binasında gerçekleştirilen toplantıda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir hedeflerinin 2019 olduğunu belirterek; “Kongremizi tamamladık. Bundan sonra 2019 yerel ve genel seçimlerine en iyi şekilde hazırlanmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Önümüzdeki 2019 ve 2023 hedeflerine ulaşmak adına gereken ne varsa yapılacak. Bundan sonraki süreçte özellikle kırsal mahallelerimizi ziyaret edeceğiz ve halkımızın bizlerden olan taleplerini yerinde göreceğiz.” Dedi.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Adnan Kaçmaz ise ilçe danışma toplantısının hayırlara vesile olmasını dileyerek; “ Hedeflerimize ulaşmak için tüm gücümüz ile çalışacağız.” Dedi.

Toplantı mahalle başkanlarının talep ve önerilerinin dinlenmesi ile sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Yağlı Tohumlar Kooperatifi Mali Genel Kurulu
Havza Yağlı Tohumlar Kooperatifi Mali Genel Kurulu
Havza'da Kan Bağışı Kampanyası
Havza'da Kan Bağışı Kampanyası